Рубрика | Украина

Вітання міністра палива та енергетики з нагоди Дня нафтовика

Вітання міністра палива та енергетики України з нагоди Дня працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Від імені колективу Міністерства палива та енергетики України, колегії Міністерства та від себе особисто  щиро вітаю Вас з Днем працівників нафтової, газової та  нафтопереробної промисловості. 

Ми високо цінуємо здобутки всіх працівників нафто- газового комплексу України, які своєю щоденною важкою працею на підприємствах газо- та нафтовидобування, переробки та транспортування енергоносіїв забезпечують стабільність роботи галузі.  Завдяки вам держава сьогодні має можливість добу- вати та використовувати власні запаси природного газу,  який через тисячі кілометрів газопроводів потрапляє  в оселі кожного мешканця України. Обсяги газу влас- ного видобутку сьогодні щороку зростають і забезпе- чують половину потреби від загального обсягу спожи- вання в країні. 

Урядом поставлено завдання до кінця року добудувати підвідні газопроводи з високим рівнем готовності.  Таким чином, скоро майже мільйон жителів України,  переважно сільської місцевості, матимуть змогу запа- лити український газ у своїх домівках. Україна безперебійно забезпечує транзит «блакитного палива» зі Східної Європи до країн Заходу,  демонструє стабільність, надійність та високу ефективність роботи газотранспортної системи.  Українська нафтогазотранспортна система була і є головною стратегічною енергетичною  магістраллю центрально-східної Європи. Сьогодні вона розглядається як невід’ємна інтегрована  частина європейського енергетичного простору, що гарантує енергетичну безпеку країн Західної  Європи. Попри те, що українська ГТС цього року відзначатиме свою вже 61 річницю, технічний стан  системи є задовільним, що підтверджено безперебійністю її роботи та великими обсягами перекачки енергоресурсів.

Уряд піклується про майбутнє національної ГТС, тому найближчим часом  будуть залучені значні фінансові ресурси для її подальшої модернізації, впровадження сучасного  енергозберігаючого обладнання.  З метою підвищення ефективності переробки нафтової сировини і забезпечення виробництва  високоякісних нафтопродуктів у відповідності до високих європейських стандартів, в Україні також  передбачена реконструкція діючих та будівництво нових нафтопереробних потужностей. Пріоритет Міністерства палива та енергетики України – комплексний розвиток і модернізація  галузі, підвищення надійності та ефективності її роботи. Маю впевненість у тому, що спільно з вами,  шановні колеги, ми виконаємо це завдання, адже винятково завдяки сумлінній та відповідальній  праці працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості держава має змогу отримати такі високі досягнення.  Шановні колеги! Дозвольте ще раз подякувати вам за відданість своїй професії і звитяжну  працю та привітати з професійним святом! Бажаю всім вам та вашим родинам сімейного щастя,  тепла, здоров’я, успіхів у повсякденній та злагодженій праці, а також неабиякого ентузіазму вашій  професійній справі, яка сприяє розквіту незалежної України! 

З повагою, Міністр Юрій ПРОДАН

Автор:

(Всего статей: 477)

Директор НТЦ «Психея»Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: