Рубрика | Украина

Щодо внесення змін до алгоритму контролю правильності заповнення окремих граф ВМД

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ, 04119, м. Київ-119, вул. Дегтярівська, 11-г, Телефони: (044) 247-26-06,  489-02-12    Факс: (044) 489-02-12, е:Mail: dmsu@customs.gov.ua

Щодо внесення змін до алгоритму контролю правильності заповнення окремих граф ВМД, запровадженого листом Держмитслужби від 13.03.03 №11/4-16-9117-ЕП

Повідомляємо про внесення змін в алгоритм контролю правильності заповнення окремих граф ВМД, запровадженого листом Держмитслужби від 13.03.03 № 11/4-16-9117-ЕП (із змінами і доповненнями, внесеними листом Держмитслужби України від 18.06.03 № 11/4-16-9368-ЕП), шляхом викладення його в редакції додатку до цього листа.

Наведені вище зміни набувають чинності через сім робочих днів після підписання цього листа.

Начальнику Регіональної інформаційної митниці у зазначений вище термін забезпечити:

 • внесення відповідних змін до програмного забезпечення, за допомогою якого здійснюється автоматизований контроль за правильністю заповнення граф ВМД при введенні електронних копій ВМД до ЄАІС Держмитслужби України.
 • запровадження жорсткого контролю за правильністю заповнення граф ВМД у відповідності до алгоритму, наведеному у додатку до цього листа.

Додаток

Алгоритм контролю за правильністю заповнення граф 36 та 47 ВМД при митному оформленні товарів, що імпортуються в Україну або експортуються з України з наданням пільг в оподаткуванні на підставі положень законодавчих актів

Перевірка проводиться у дві стадії, кожна з яких складається з трьох етапів:

Стадія І

Етап 1. У випадку зазначення у перших трьох цифрах графи 36 будь-якого коду податкової пільги згідно з Класифікатором пільг в обкладенні товарів увізним митом або Класифікатором пільг в обкладенні товарів вивізним митом, здійснюється перевірка наявності у графі 47 сум умовно нарахованого мита (коди виду платежу «020», «021», «023», «043», «024», «040») — коди способу розрахунку «06» або «16».

Етап 2. У випадку зазначення у других трьох цифрах графи 36 будь-якого коду податкової пільги згідно з Класифікатором пільг в обкладенні товарів акцизним збором, за виключенням коду «130» цього класифікатора — «Сировина, що ввозиться або використовується для виробництва підакцизних товарів», здійснюється перевірка наявності у графі 47 сум умовно нарахованого акцизного збору (коди виду платежу «080», «081», «082», «083», «084», «085», «086», «088», «089», «027») — коди способу розрахунку «06» або «16».

Етап 3. У випадку зазначення у третіх трьох цифрах графи 36 будь-якого коду податкової пільги згідно з Класифікатором пільг в обкладенні товарів податком на додану вартість, за виключенням кодів з розділу 4 цього класифікатора — «Перелік товарів, що не є об’єктом оподаткування податком на додану вартість», здійснюється перевірка наявності у графі 47 сум умовно нарахованого ПДВ (коди виду платежу «028», «228») — коди способу розрахунку «06» або «16».

У випадку виявлення невідповідності будь-якій з цих умов, електронна копія ВМД до ЄАІС Держмитслужби України не приймається.

Стадія II

Етап 1. У випадку зазначення у 47 графі умовного способу розрахунку (код способу розрахунку «06») при нарахуванні мита (коди виду платежу «020», «021», «023», «043», «024», «040») перші три цифри графи 36 повинні бути заповнені одним з кодів податкової пільги, згідно з Класифікатором пільг в обкладенні товарів увізним митом або Класифікатором пільг в обкладенні товарів вивізним митом.

Етап 2. У випадку зазначення у 47 графі умовного способу розрахунку (код способу платежу «06») при нарахуванні акцизного збору (коди виду платежу «080», «081», «082», «083», «084», «085», «086», «088», «089», «027») другі три цифри графи 36 повинні бути заповнені одним з кодів податкової пільги, згідно з Класифікатором пільг в обкладенні товарів акцизним збором.

Етап 3. У випадку зазначення у 47 графі умовного способу розрахунку (код способу платежу «06») при нарахуванні ПДВ (коди виду платежу «028», «228») треті три цифри графи 36 повинні бути заповнені одним з кодів податкової пільги, згідно з Класифікатором пільг в обкладенні товарів податком на додану вартість.

У випадку виявлення невідповідності будь-якій з цих умов, електронна копія ВМД до ЄАІС Держмитслужби України не приймається.

Автор:

(Всего статей: 477)

Директор НТЦ «Психея»Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: