Рубрика | Официоз

Деякі питання використання у 2011 році державних капітальних видатків для забезпечення функціонування лабораторій з контролю якості та безпеки нафтопродуктів

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 березня 2011 р. № 190
Київ

Кабінет Міністрів України постановляє:

 1. Передати бюджетні призначення, передбачені Міністерству фінансів (загальнодержавні видатки) за загальним фондом державного бюджету за програмою 3511090 “Державні капітальні видатки, що розподіляються Кабінетом Міністрів України”, у сумі 27 000 тис. гривень Міністерству економічного розвитку і торгівлі (відповідальний виконавець бюджетної програми — Державна служба технічного регулювання) для забезпечення функціонування лабораторій з контролю якості та безпеки нафтопродуктів.


Передачу бюджетних призначень здійснити в межах видатків розвитку.

 1. Затвердити Порядок використання коштів державного бюджету для забезпечення функціонування лабораторій з контролю якості та безпеки нафтопродуктів, що додається.
 2. Міністерству економічного розвитку і торгівлі забезпечити погодження передачі бюджетних призначень з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.
 3. Міністерству фінансів:
  1. визначити бюджетну програму;
  2. у разі потреби здійснити за поданням Міністерства економічного розвитку і торгівлі перерозподіл бюджетних коштів в розрізі кодів економічної класифікації видатків бюджету в межах обсягу бюджетних асигнувань;
  3. внести відповідні зміни до розпису державного бюджету.

Прем’єр-міністр України М. АЗАРОВ

Інд.70

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України
від 2 березня 2011 р. № 190

ПОРЯДОК
використання коштів державного бюджету для забезпечення функціонування лабораторій з контролю якості та безпеки нафтопродуктів

 1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів державного бюджету для забезпечення функціонування лабораторій з контролю якості та безпеки нафтопродуктів (далі — бюджетні кошти).
 2. Бюджетні кошти використовуються для забезпечення функціонування лабораторій з контролю якості та безпеки нафтопродуктів (далі — лабораторії), що дасть змогу здійснювати контроль якості нафтопродуктів, які реалізуються на споживчому ринку України, та запобігати потраплянню на нього контрафактних нафтопродуктів.
 3. Головним розпорядником бюджетних коштів є Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Державна служба технічного регулювання.

 1. Бюджетні кошти спрямовуються на:
  1. розроблення проектної та експлуатаційної документації, інструкцій з питань функціонування лабораторій;
  2. придбання та переобладнання транспортних засобів під лабораторії;
  3. придбання засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання, необхідного для оснащення лабораторій;
  4. проведення атестації лабораторій;
  5. придбання хімічних, витратних, паливно-мастильних та інших матеріалів, необхідних для функціонування лабораторій;
  6. проведення сервісного обслуговування, модернізації та ремонту лабораторій.
 2. Результативні показники, що характеризують виконання бюджетної програми, визначаються щороку у паспорті бюджетної програми.
 3. Державна служба технічного регулювання здійснює придбання та переобладнання транспортних засобів під лабораторії, засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання, хімічних, витратних та інших матеріалів, необхідних для функціонування лабораторій, та передає їх своїм територіальним органам.
 4. Перелік таких територіальних органів визначається Державною службою технічного регулювання.
 5. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється у встановленому законом порядку.

Попередня оплата товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється відповідно до вимог бюджетного законодавства.

Остаточні розрахунки згідно з договором про закупівлю товарів робіт і послуг проводяться на підставі відповідних рахунків та актів приймання-передачі.

 1. Державна служба технічного регулювання подає щокварталу до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, Міністерству економічного розвитку і торгівлі для узагальнення та подання Мінфіну звіт про стан виконання результативних показників відповідно до паспорта бюджетної програми разом з результатами аналізу, поясненнями, висновками щодо виконання затверджених показників.
 2. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку отриманих (створених) оборотних і необоротних активів здійснюється у порядку, встановленому Державною казначейською службою.
 3. Відкриття рахунків розпорядникам бюджетних коштів, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій з використання бюджетних коштів здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.
 4. Складання і подання звітів про виконання паспорта бюджетної програми, у тому числі за результативними показниками, та фінансової і бюджетної звітності здійснюються в установленому законодавством порядку.
 5. Цільове та ефективне використання бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

Автор:

(Всего статей: 4601)

РедакторСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: