Рубрика | Украина

Оновлення Української армії неможливе без утвердження в суспільстві цінності воїна як особистості

Оновлення Української армії неможливе без утвердження в суспільстві цінності воїна як особистості
5 грудня 2014 р.,14.00 
Національна парламентська бібліотека України
 Київ, вул. Грушевського, 1, читальна зала № 1

ПРЕС-АНОНС

«Оновлення Української армії неможливе без утвердження в суспільстві цінності воїна як особистості» .

Під таким гаслом пройде в Національній парламентській бібліотеці України презентація монографії, підготовленої Національною академією державного управління при Президентові України, Інститутом соціології НАН України, Українським товариством сприяння соціальним інноваціям та виданої НТЦ «Псіхєя»:

Афонин Э.А.

А 94 Становление Вооруженных Сил Украины: социальные и социально-психологические проблемы : монография / Э. А. Афонин ; под ред. Л. В. Сохань, Л. Ф. Бурлачука ; Национальная академия государственного управления при Президенте Украины ; Национальная академия наук Украины. Институт социологии ; пер. с укр. М. В. Цветковой-Верниченко. – Изд. 2-е., доп. – К.-Нежин : НТЦ «Психея», 2014.  – 476 с.  – (Сер. : Открытая исследовательская концепция ; Вып.16).

Монографія являє собою переклад c української на російську мову монографії 1994 року, в якій на основі широкого масиву даних соціологічних досліджень була здійснена перша на пострадянському просторі спроба комплексного аналізу становлення в Україні такого соціального інституту, як армія. У ній досліджені витоки, соціальні та соціально-психологічні проблеми, що стоять на перешкоді становленню цього соціального інституту. Особливу увагу приділено розгляду процесів регуляції і саморегуляції соціальної поведінки військовослужбовців, визначення ролі і місця в цих процесах норм права, традицій, звичаїв. Розкрито характерні на той період часу стан і тенденції змін ціннісних орієнтацій, що складають основу сучасної поведінки офіцера і солдата. Детально розглянуті такі істотні для армії проблеми, як нестатутні відносини, діагностика та корекція відхиленої поведінки строковослужбовців, а також проблеми професійної реадаптації військовослужбовців, що набули особливої гостроти з переходом армії на контрактну службу.
Видання доповнене бібліографічним покажчиком дисертацій з соціальних і гуманітарних проблем Збройних сил (1600 джерел), захищених на пострадянському просторі в період з 1992 по 2013 роки.

Книга адресується військовим соціологам, психологам, викладачам, командирам підрозділів і частин збройних сил, а також усім, хто цікавиться історією, теорією і сучасним станом досліджень в галузі соціально-гуманітарних проблем армії.

До участі в презентації запрошені представники посольств країн ЄС-НАТО, представники Міністерства оборони та інших центральних органів влади України, вищих військово-навчальних закладів, провідні дослідники, фахівці та експерти з військово-соціальних проблем, бібліотекарі та представники ЗМІ.

Захід відбудеться в приміщенні Національної парламентської бібліотеки України за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 1 (2 поверх, Читальна зала № 1).

Під час заходу автор монографії – Афонін Едуард Андрійович, доктор соціологічних наук, професор Національної академії державного управління при Президентові України, заслужений діяч науки і техніки України, а також експерти висвітлять ретроспективу і сучасний контекст дослідницької проблематики.

Перед учасниками зібрання виступлять:

 • Андрій Іванович Семенченко, доктор наук з державного управління, професор. лауреат державної премії України, науково-академічний координатор проекту (1992-1994);
 • Гречанінов Вадим Олександрович, президент Атлантичної Ради України (1995-2014), голова наглядової ради Інституту міжнародних досліджень і оборонної політики, доктор воєнних наук, академік, генерал-лейтенант, начальник Центру оперативностратегічних досліджень Міністерства оборони України;
 • інші експерти.

На пропозицію бібліотекарів представникам дипломатичних місій країн ЄС-НАТО в Україні буде запропоновано створення при Національній парламентській бібліотеці України спеціальної бібліотечної колекції науково-дослідної та іншої військово-соціальної літератури, яка слугуватиме завданням реформування Української армії на кращих національних і світових традиціях і новаціях в галузі військового будівництва.

Учасники заходу матимуть можливість отримати електронний СД-формат авторської монографії «Становление Вооруженных Сил Украины: социальные и социально-психологические проблемы» та інших наукових видань Української школи архетипіки (близько 10 000 сторінок, 70 Мгб науково-дослідної інформації).

Акредитацію для участі в заході можна здійснити за телефоном: 044 456 1386 (Людмила Олександрівна) або e-mail: polituapa@yahoo.com.

Автор:

(Всего статей: 2392)

ЖурналистСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: