ЕАКС: «Соціально-економічні переваги проектів розвідки та видобутку нетрадиційних вуглеводнів, які реалізуються в світі»

ЕАКС: «Соціально-економічні переваги проектів розвідки та видобутку нетрадиційних вуглеводнів, які реалізуються в світі»

Прес-анонс

7 квітня 2015 р. Науково-технічний центр «Псіхєя» проведе експертно-аналітичний круглий стіл (ЕАКС) на тему «Соціально-економічні переваги проектів розвідки та видобутку нетрадиційних вуглеводнів, які реалізуються в світі»

Порядок денний:

 1. Презентація проекту «Забезпечення спроможності представників органів місцевого самоврядування та місцевих громад реалізовувати соціально-економічні переваги проектів із розвідки та видобутку нетрадиційних вуглеводнів в Україні».
 2. Представлення переліку проектів із розвідки та видобутку нетрадиційних вуглеводнів, що реалізуються в світі (Великобританія, Канада, Польща) для їх порівняльного аналізу. Визначення переліку соціально-економічних переваг.
 3. Обговорення результатів соціологічного дослідження, проведеного в Донецькій області (Артемівській, Костянтинівський, Олександрівський, Слов’янський райони), вибір елементів проектів, що відповідають особливостям регіону.
 4. Визначення регіонально адаптованого переліку соціально-економічних переваг проектів розвідки та видобутку нетрадиційних вуглеводнів в Україні.
 5. Презентація монографій «Нетрадиційні вуглеводні: сучасність і майбутнє» та «Сучасні проблеми державної політики у сфері видобутку нетрадиційних вуглеводнів в Україні».

Доповідачі: 

Рябцев Геннадій Леонідович – директор спеціальних проектів Науково-технічного центру «Псіхєя», доктор наук державного управління, професор.
Ніцович Роман Ігорович – керівник програм аналітичного центру DiXi Group.
Гончар Михайло Михайлович – директор Центру глобалістики «Стратегія XXI».

Дата проведення:           07.04.2015 /вівторок/

Регламент:

14:00 — 14:20           – реєстрація учасників;

14:20 – 16:45           – час роботи круглого столу;

16:45 – підведення підсумків.

Місце проведення:     вул. Фрунзе, 40-г, 2 поверх; Київ, Україна, офіс НТЦ «ПСІХЄЯ»

Передбачено відеозапис ЕАКС з наступною публікацією змонтованого варіанту на сайті http://oilreview.kiev.ua/category/eaks/

За результатами ЕАКС готується прес-реліз з розсилкою по ЗМІ, публікація аналітичної статті в журналі «Термінал: нафтовий огляд», а також матеріал до практичних рекомендацій з дієвого використання соціально-економічних переваг проектів із розвідки та видобутку нетрадиційних вуглеводнів в Україні.

Висновки і рекомендації круглого столу використовуються експертами НТЦ «Псіхєя» в коментарях для галузевих програм ведучих телевізійних, радіо, електронних і друкованих засобів масової інформації, в наукових публікаціях.

Оргкомітет:

тел./факс: +38 /044/  234-6839, 234-6847

e-mail: mvv@ukroil.com.ua

Автор:

(Всего статей: 2392)

ЖурналистСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: