Рубрика | Украина

НТЦ «Псіхєя» презентує видання, присвячене соціально-економічним перевагам видобувних проектів

НТЦ «Псіхєя» презентує видання, присвячене соціально-економічним перевагам видобувних проектів

«Науково-технічний центр «Псіхєя» публікє у вільному доступі унікальне видання «Освоєння нетрадиційних вуглеводнів в Україні: шляхи використання соціально-економічних переваг».Видання базується на аналитічних доповідях НТЦ «Псіхєя», присвячених можливостям, технологіям і ризикам видобутку нафти й газу з нетрадиційних джерел, які було підготовлено в рамках виконання проекту «Забезпечення спроможності представників органів місцевого самоврядування та місцевих громад реалізовувати соціально-економічні переваги проектів із розвідки та видобутку нетрадиційних вуглеводнів в Україні», що реалізується за програмою «Український институт газу нетрадиційних джерел».

Відзначимо, у книзі нетрадиційні вуглеводні проаналізовано як складову енергетичної самодостатності України. Охарактеризовано основні проекти їхнього освоєння, розкрито міфічні й реальні проблеми видобутку.

Крім цього, наведено шляхи зменшення ризиків, проаналізовано європейський досвід. А також розкрито процедури вирішення проблем, що можуть виникнути під час реалізації видобувних проектів, права і можливості територіальних громад і джерела використання соціально-економічних переваг видобувних проектів в Україні.
Книгу адресовано представникам органів місцевого самоврядування та місцевих громад у місцях майбутнього видобутку, державним службовцям, студентам профільних інститутів, а також широкому колу читачів, які цікавляться питаннями розвідки і видобутку нетрадиційних вуглеводнів.

Авторський коллектив навчально-наукового видання представляють експерти в енергетичній галузі та сфері аналізу державної політики: Г. Л.. Рябцев, В. В.. Тертичка, С. В. Сапєгін та О. В. Берданова.

З текстом видання ви можете ознайомитися тут.
Паперова версія знаходиться в офісі НТЦ «Псіхєя»:
• Телефон +380 (44) 234-6839,
• Факс +380 (44) 234-6847,
• e-mail: oil@ukroil.com.ua

Нагадаємо, 18 листопада в рамках семінару-тренінгу на тему «Аналіз політики для використання соціально-економічних переваг видобувних проектів в Україні» в Харкові було проведено презентацію галузевих видань НТЦ «Псіхєя».

Автор:

(Всего статей: 1353)

ЖурналистСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление
 • Archystrat Kovalenko

  Запрошую
  на сайт Моя Підбірка http://www.moyapidbirka.com.ua
  – це безкоштовний хостинг та обмінник
  файлами. Цей сайт може буди хорошим і
  безкоштовним способом на промоцію

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: