Рубрика | Компании, Украина

«Укргаздобыча» просит суд разорвать почти все договора СД – Прохоренко

«Укргаздобыча» просит суд разорвать почти все договора СД – Прохоренко

ПАО «Укргаздобыча» обратилось в суд по вопросу расторжения почти всех договоров о совместной деятельности (СД) по газодобыче.

Об этом сообщил глава правления компании Олег Прохоренко на пресс-конференции в Киеве в среду, 4 февраля, передает «Интерфакс-Украина»

«Мы подали в суд на расторжение почти всех договоров о СД», — заявил он.

По словам О. Прохоренко, причиной такого намерения является невыполнение обязательств. В частности, при плане добычи всеми СД 1,5 млрд куб. м газа в 2015 году было добыто только 1,159 млрд куб. м.

«Невыполнение произошло, поскольку не были инвестированы необходимые средства, не проводились ремонтные работы скважин, запланированные на 2015 год», — отметил он.

Глава правления «Укргаздобычи» также сообщил о наличии претензий в части невыполнения обязательств по установлению автоматизированных приборов учета и по цене реализации продукции СД.

Кроме того, по его словам, из-за неуплаты в ряде случаев рентных платежей Госгеонедр приостановила спецразрешение на месторождение «Укргаздобычи».

В свою очередь замглавы «Укргаздобычи» Александр Романюк уточнил, что в украинские суды поданы иски по 6 из 8 договоров о СД. Договор с «Карпатыгаз» предусматривает судебное решение только через Стокгольмский арбитраж.

«Еще с сентября прошлого года мы начали попытки досудебного урегулирования, а в конце прошлого года привлекли известную юридическую компании, она начала работу с дальнейшим обращением в арбитраж», — сказал А.Романюк. По еще одному СД в настоящее время ведется подготовка к обращению в суд.

«Мне предоставили отчет, в котором указано, что каждый день сегодня падение по СД-1 млн куб. м. Это неприемлемо, это стало последней каплей», — подчеркнул О. Прохоренко.

Автор:

(Всего статей: 1349)

ЖурналистСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление
 • Дмитро Козак

  Мда #корупція #укргазвидобування
  Сьогодні пройшов мітинг на звільнення Токаря з займаної посади. Незважаючи на прірву доступної інформації про його оборудки, ця персона має нахабство виходити до людей, морочити їм голову та заливати зі своєї сторінки в фейсбук про свою добропорядність. Можливоварто уже мати совість та визнати, що це не його місце та дати орогу комусь достойнішому?

 • Дмитро Козак

  #корупція #укргазвидобування

  Сьогодні пройшов мітинг на звільнення Токаря з займаної посади. Незважаючи на прірву доступної інформації про його оборудки, ця персона має нахабство виходити до людей, морочити їм голову та заливати зі своєї сторінки в фейсбук про свою добропорядність. Можливоварто уже мати совість та визнати, що це не його місце та дати орогу комусь достойнішому?d

 • Дмитро Козак

  #укргазовидобування #корупція

  Як така російська мразота може керувати державним підприємством? Чому в нього не вистачило духу вийти до людей? Напевне не тому, що в нього чисті руки й благі помисли. Ця ганебна пляма на тлі українських підприємств приїхала з Саратова та дискредитує нашу країну перед міжнародними партнерами. Чому товари закуповуються з 20% закруткою? Тому що російським друзям Токаря хочеться легких грошей з нашої країни? Ганьба та й годі!л

 • Дмитро Козак

  #укргазовидобування #корупція

  Неможливо лишатись осторонь, коли при владі у державній установі знаходиться виходець з Росії. Точніше з Саратова. Точніше навіть можна було б. Але ні.

  Андрій Токар всіма своїми справами довів, що немає меж людській нахабності та загребущості. Я знаю багато чудових людей, що народились в Росії, що працюють на благо України. Але це не про Токаря. За пару місяців своєї роботи він злив стільки грошей невдалими з першого погляду тендерами та аукціонами, а з другого – реально програшними для підприємства і виграшними для колег Токаря, що залишились в Росії. Він планомірно «зливає» підприємство.

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: