Эксперт: ресурс, который спасет Украину – энергоэффективность

Эксперт: ресурс, который спасет Украину – энергоэффективность

Украине дешевле инвестировать в энергоэффективность, чем в возобновляемые источники энергии (ВИЭ).

Об этом сегодня в ходе экспертно-аналитического круглого стола «BRENT $30/BBL: СУЩЕСТВУЕТ ЛИ ВСЕМИРНЫЙ ЗАГОВОР?» заявил Александр Дячук, старший научный сотрудник Института экономики и прогнозирования Национальной академии наук.

«Это единственный инструмент, который позволит уменьшить выбросы парниковых газов. Кроме того, это позволит улучшить уровень жизни украинских граждан», — подчеркнул эксперт.

По словам А. Дячука, Украине дешевле вложиться в энергоэффективность, нежели инвестировать в ВИЭ.

Автор:

(Всего статей: 1565)

ЖурналистСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление
 • С.С. Мишків

  А можно узнать в каких конкретно мероприятиях старший
  научный сотрудник видит эту энергоэффективность? Потому что платить в этом году ежемесячно 1,5 тыс грн за (централизованное) отопление несчастных 40 квадратов по установленному в доме счетчику в рамках программы «энергоэфективности»…

  так за такое мало в морду дать!

  • Oleksandr Diachuk

   1,5 тис. грн за 40 квадратів — це або помилка, або маніпуляція постачальником тепла. Раджу Вам перевірити показники лічильника, Ви на це маєте право, і звернутися до постачальниками за роз’ясненнями.

   У мене також квартира близько 40 кв.м і в січні 2016 р. (самий холодний місяць цього опалювального сезону) я заплатив за централізоване опалення майже 660 грн. не маючи лічильника ні в будинку, ні в квартирі. В той же час, мої знайомі за 67 кв.м з будинковим (не квартирним) лічильником заплатили приблизно тих же 660 грн. Тобто на 40% менше! А інші знайомі, у кого є квартирний лічильник — на 70%!!! менше, оскільки може контролювати і ефективно (раціонально) використовувати теплову енергію.

   Власний облік енергоресурсів — це облік своїх особистих коштів. Тому те, що у Вас є хоча б будинкових лічильник — це добре, а ось, що так нараховують — погано.

   Краще застосовуйте інтелектуальну, а не фізичну силу ;)

   • Олег Кривохат

    Браво Александр, приятно читать такие комменты, четко, понятно, вежливо! Людям нужно объяснять важность энергоэффективности.

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: