Рубрика | Компании, Украина

МАСМА: важливий результат роботи, а не приставка «ДП»

МАСМА: важливий результат роботи, а не приставка «ДП»

Колектив ДП «НДІННП «МАСМА» анонсує створення ТОВ «НДІ «МАСМА» задля продовження наукових традицій у сфері нафтопереробки та стандартизації.

Інформація про відповідне рішення була опублікована на офіційному сайті установи у вівторок, 1 березня.

«Ми не хочемо в черговий раз обговорювати всю абсурдність та нелогічність рішення про ліквідацію інституту прийнятого керманичами галузі. Можливо, у міністра є мотиви прийняття такого рішення, які він не може нам повідомити. Однак процес ліквідації вже запущений, незважаючи на те, що наша думка не була почута», — прокоментував повідомлення директор ДП «НДІННП «МАСМА» Олексій Пшеничка.

Зважаючи на обставини, на зборах трудового колективу було обговорено сценарії розвитку подій та прийнято рішення про утворення ТОВ «НДІ «МАСМА». Незважаючи на ліквідацію форми чи позбавлення статусу «державного підприємства», в інституті прагнуть зберегти кадровий потенціал організації, робочі місця, а також бренд «МАСМА», над створенням якого деякі з членів колективу працювали десятиліттями.

«Ми не бачимо сенсу доводити чиновникам свою компетентність та професіоналізм, адже свідченням цього є прибуткова робота інституту упродовж свого існування в умовах абсолютної відсутності бюджетної підтримки. Упродовж свого існування ( з 2013 року до прийняття рішення міністром 17 лютого 2016 року) сукупний чистий прибуток склав більш ніж 900 тис. грн.. Обіг компанії склав близько 14 млн. грн.. Вважаємо, що відсутність у назві слів «державне підприємство» не змінить відношення наших колег та партнерів до нашої установи. Замовнику потрібен  результат, а не назва», — відзначив О. Пшеничка.

Реєстрація компанії з наявним трудовим колективом дозволить організації продовжити виконувати завдання, які стояли перед нею.

«Ми не відмовляємося від ідеї створення власної лабораторної бази, робота буде продовжена, але під іншою «вивіскою». Для залучення інвестицій недержавна форма більш прийнятна, більш проста у реалізації цих речей. Окрім цього, ще один елемент, який ми вирішили створити – своєрідна опікунська рада. Це – консультативно-дорадчий орган, який буде складатися з представників основних учасників ринку (споживачів, виробників, трейдерів, експертів), що допоможе новій «МАСМІ» бути прозорою та ефективною для всіх», — резюмував керівник.

Співробітники інституту висловлюють подяку за підтримку трудового колективу експертам, фахівцям підприємств галузі, а також усім небайдужим та запрошують до співпраці.

Місцезнаходження: м. Київ, вул. Чигоріна, 18, каб. 407

Контактний телефон – (044) 285 85 17

Автор:

(Всего статей: 1350)

ЖурналистСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: