Рубрика | Украина

У Києві відбудеться Український газовий інвестиційний форум’16

У Києві відбудеться Український газовий інвестиційний форум’16

23 березня 2016 року в готелі «InterContinentalKyiv», м. Київ відбудеться Український газовий інвестиційний форум ’16 під патронатом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Організатор Форуму – компанія A7 CONFERENCES, Cпіворганізатор – Dentons, Стратегічний партнер – Асоціація газовидобувних компаній України.

Це перший міжнародний газовий форум з фокусом на інвестиційні можливості українського газового ринку. Мета Форуму – створити професійну комунікаційну платформу для відкритого публічного обговорення між представниками державних і міжнародних організацій, а також українських компаній, з метою вийти на новий рівень розвитку газового ринку України.

У Форумі візьмуть участь Володимир Демчишин, Міністр енергетики та вугільної промисловості України,Ганна Вронська, в.о. Міністра екології та природних ресурсів України, Юлія Ковалів, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України, Олена Макеєва, Заступник Міністра фінансів України, Іван Плачков, Президент Асоціації газовидобувних компаній України, Міністр енергетики та вугільної промисловості України (1999, 2005-2006), Данііл Майданік, Голова правління Асоціації газовидобувних компаній України, Ольга Бєлькова, Народний депутат України, Заступник голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Олег Прохоренко, Голова правління ПАТ«Укргазвидобування», Юрій Вітренко, Директор з розвитку бізнесу НАК «Нафтогаз України», Сергій Макогон, Виконавчий директор ПАТ «Укртрансгаз», Пол Шапіро, Старший банкір, Європейський банк реконструкції і розвитку, Андрій Фаворов, Керуючий партнер, Директор Energy Resources Ukraine, Аркадіуш Краснодебскі, Керуючий партнер та Голова практики енергетики та природних ресурсів Dentons (Польща), Конрад Динкевич, Керуючий партнер, AOT Energy.

У роботі Форуму візьмуть участь представники державних органів та міжнародних організацій, вітчизняні та закордонні газові компанії, іноземні інвестори в газовій сфері, а також представники комерційних банків і консалтингових компаній, зокрема Eni Ukraine, Українська газова біржа, AEnergy, GASE Energy, SOCAR, Cadogan Ukraine, Карпатигаз та ін.

На Українському газовому інвестиційному форумі ’16 буде презентовано нову профільну організацію:Асоціацію газовидобувних компаній України – професійну спільноту найбільших виробників газу, що створена для забезпечення енергетичної незалежності України за рахунок збільшення внутрішнього видобутку газу, сприятливого інвестиційного клімату та впровадження кращих галузевих практик. Як зазначає Голова правління Асоціації газовидобувних компаній України Данііл Майданік, завданням Асоціації є спільний рух до енергетичної незалежності України.

Консолідація учасників, об’єднання представників галузі заради енергетичної незалежності України є невід’ємною складовою розвитку газовидобувного ринку України та його інвестиційного потенціалу. Особливої уваги та обговорення потребують нові правила гри на газовому ринку після вступу в дію з 1 жовтня 2015 року Закону України «Про ринок природного газу», що відповідає вимогам Третього енергетичного пакету ЄС. Лише реформуючи газовий ринок та створюючи дієві механізми використання геологічного потенціалу, Україна може стати повноцінним гравцем європейського ринку блакитного палива та перетворитись з імпортера на експортера енергетичних ресурсів. Новий ринок має запрацювати в Україні уже в середині 2017 року.

«Щоб активізувати механізми, закладені в цей закон, потрібно прискорити реформування газового ринку», — зазначив Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин.

За його словами, Міністерство прагне демонополізувати цей сегмент і найближчим часом створити такі умови, щоб жоден його учасник не зловживав своїм монопольним становищем. Реформування газового ринку передбачає відокремлення транспортування, видобування та постачання газу, а також стимулювання конкуренції на ринку власного видобування та імпорту газу. Нині Міненерговугілля працює над реструктуризацією ринку газу і створенням відповідної нормативно-правової бази.

Учасники Форуму наголошують на необхідності проведення реорганізації НАК «Нафтогаз України». Наразі компанія-монополіст контролює 75% видобутку українського газу, одноосібно закуповує 100% газу в Росії і є найбільшим трейдером — постачає газ майже для 74% українських споживачів.

Під час Форуму обговорюватимуть питання реформ українського газового ринку з точки зору ЄС, нові правила видобутку газу в Україні, а також податкові аспекти та надання ліцензій і дозволів на цю діяльність. Представники міжнародних компаній поділяться досвідом Європейського Союзу в питаннях реформування ринку блакитного палива та залучення інвестицій у газовидобувну галузь. Учасники Форуму обговорять виклики, з якими стикаються інвестори та фінансові установи України. Окрім того, під час заходу відбудуться зустрічі 1-на-1 між інвесторами та українськими компаніями, що працюють на газовому ринку.

У межах Форуму буде створено Каталог інвестиційних проектів українських державних та приватних підприємств, що працюють в газовому секторі. Каталог буде ексклюзивно презентовано на 9-ти міжнародних інвестиційних форумах «Invest & Trade in Ukraine», організованих компанією A7 CONFERENCES в Дубаї, Торонто, Варшаві, Лондоні, Франкфурті, Гонконгу, Алмати, Тель-Авіві та Нью-Йорку протягом 2016-2017рр.

Онлайн-реєстрація на Форум відкрита до 22 березня 2016 року на сайті: http://a7conf.com/gas

З питань акредитації ЗМІ, будь ласка, звертайтесь до Оксани Кадочнікової, менеджера зі зв’язків з громадськістю A7 CONFERENCES,зател.: +38 044 227 27 77, +38 068 120 53 35, е-mail: oksana@a7-group.com

Автор:

(Всего статей: 17780)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: