Рубрика | Официоз, Украина

В АМКУ відбулися установчі збори щодо формування нового складу Громадської ради

В АМКУ відбулися установчі збори щодо формування нового складу Громадської ради

24 лютого 2017 року відбулися установчі збори щодо формування нового складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України та перше засідання Громадської Ради.

Як повідомляє прес-служба Комітету, головуючим на засіданні була державний уповноважений АМКУ (керівник ініціативної групи) Світлана  Панаіотіді.

За результатами голосування до участі в установчих зборах було допущено 43 представники інститутів громадянського суспільства. Список кандидатур на членство в Громадській раді при Антимонопольному комітеті України (надалі – Громадська рада), запропонований ініціативною групою, був одноголосно підтриманий учасниками зборів.

PM359image002До складу Громадської ради було обрано 41 особу, які були присутні на засіданні, та затверджено граничну чисельність членівГромадської ради при Антимонопольному комітеті України у кількості 41 особи. 23 лютого 2017 року розпорядженням Антимонопольного комітету від № 1-рп було розширено кількісний склад Громадської ради до 45 осіб.

На першому засіданні Громадської ради при Антимонопольному комітеті головою було обрано Олександра Заваду (член ПрезидіїАсоціації «Українська федерація убезпечення»), секретарем – Юрія Котлярова (уповноважений представник Асоціації «Телекомунікаційна палата України»).

Учасники засідання виявили готовність зайняти активну громадськупозицію з метою розвитку та захисту економічної конкуренції вдержаві.

Нагадуємо, що Громадська рада при Антимонопольному комітеті України  є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, який утворюється з метою забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю Комітету, налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сфері захисту економічної конкуренції.

Автор:

(Всего статей: 17706)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: