Рубрика | Компанії, Україна

ІІ Міжнародний форум «INNOVATION MARKET» — технології майбутнього сьогодні

ІІ Міжнародний форум «INNOVATION MARKET» — технології майбутнього сьогодні

15 листопада 2017 року в Національному інформаційному агентстві «Укрінформ» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. М. «Театральна») з 11.00 до 12.00 відбудеться прес-конференція на тему: ІІ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «INNOVATION MARKET» — технології майбутнього сьогодні.

21-24 листопада 2017 р. у Києві вже вдруге пройде зустріч інноваторів, вітчизняних та іноземних інвесторів і бізнесменів, представників влади для об’єднання зусиль з розвитку інноваційного ринку України.

Форум проходить під патронатом Кабінету Міністрів України та за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства освіти і науки, Національної академії наук України, CSTEC — Китайського центру обміну науковою та технологічною інформацією. Генеральний розпорядник заходів ТОВ “Міжнародний виставковий центр”.

В рамках Форуму відбудуться:

 • виставка вітчизняних інноваційних технологій й презентація Startup-проектів, а також Китайсько-Українська наукова виставка технологій та інновацій — вперше в Україні під егідою CSTEC на площі 2,2 тис.кв.м. свої напрацювання представлять понад 80 провідних наукових установ та виробничих компаній Китаю;
 • Конференція з нагальних питань розвитку, шляхів фінансування і впровадження інновацій  в різних  сферах діяльності;
 • Конкурс «Батл ВНЗ» — змагання команд університетів у вирішенні конкретних  завдань, завчасно поставлених представниками топових інноваційних підприємств та місцевих органів влади;
 • День соціальних інновацій, а також інші заходи

У прес-конференції візьмуть участь:

 1. Іван Ткаченко — заступник генерального директора Міжнародного виставкового центру, керівник проекту
 2. Михайло Титарчук — заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України
 3. Максим Стріха — заступник Міністра освіти і науки України
 4. Чжан Хуейцзюнь — Радник Посла Китайської Народної Республіки в Україні
 5. Ольга Афанасьєва, виконавчий директор Української асоціації венчурного та приватного капіталу (UVCA)
 6. Олександр Кубраков, Виконавчий директор Асоціації «Інформаційні технології України»
 7. Роман Кравченко, засновник в IoT Hub (акселератор інтернет-речей)
 8. Сергій Марков – керівник прес-служби Міжнародного виставкового центру

Довідково:

Мета Форуму — представлення кращих інновацій у всіх сферах економіки України, пошук інвестицій для їх впровадження. На відміну від інших заходів Форум не має вузької тематичної спрямованості, а тому, що показало перше ж його проведення, відрізняється як масштабом представлення інновацій — загальна площа заходу понад 10 тис. кв.м., так і чисельністю цільової аудиторії, яка, за попередніми заявками, сягатиме до 5 тис. відвідувачів — споживачів інновацій та новітніх технологій.

Учасники Форуму — представники університетів, наукових установ і підприємств, винахідники,  автори Startup-проектів й інноваційних технологій — та відвідувачі в конструктивній атмосфері шукатимуть шляхи інтенсифікації інноваційної та інвестиційної діяльності в таких сферах, як енергетика, промисловість, фінанси та інтелектуальна власність, агропромисловий комплекс, екологія, соціальний розвиток. Саме за цими напрямками сформовано тематичні секції Форуму, що й знайшло змістовне відображення у його складових — Конференції, Виставковій зоні та на Startup Алеї. На сьогодні вже зареєстровано понад 100 учасників експозицій, завершується формування пулу спікерів й експертів, серед яких такі відомі імена, як Чарльз Уайтхед (США) —  професор бізнес-права й директор програми “Право, технологія і підприємництво” Корнельського університету, Грег Олсен (США) — вчений та підприємець, третій космічний турист у світі, Тал Катран (Ізраїль) — розробник Стартап екосистем, Олесь Тимофеєв (Україна) — засновник проекту GeniusMarketing й інші визнані у своїх сферах експерти.

Також в роботі Форуму братимуть участь керівники Уряду України, провідних міністерств і профільних Комітетів Верховної Ради України.

Окремо потрібно відзначити проведення в рамках Форуму Китайсько-Української наукової виставки технологій та інновацій — вперше в Україні під егідою CSTEC на площі 2,2 тис.кв.м. свої напрацювання представлять понад 80 провідних наукових установ та виробничих компаній Китаю (зокрема, Huawei, China Railway Construction Heavy Industry, National Supercomputing Center in Wuxi, New Material Research Institute, Energy Research Institute та High and New Technology Industry (Pilot) Base of Shandong Academy of Sciences, The National Engineering Technology Research Center for LED on Si Substrate, Beijing Kingpeng International Hi-tech Corporation та інші). Також відбудуться україно-китайський круглий стіл та Networking для молодих підприємців і Форум  україно-китайського співробітництва.

Серед новинок Форуму — Конкурс «Батл ВНЗ»: команди університетів змагатимуться у вирішенні конкретних реальних завдань, завчасно поставлених представниками топових інноваційних підприємств та місцевих органів влади. Операційним співорганізатором Конкурсу виступає YEP Incubators — перша в Україні мережа академічних бізнес-інкубаторів. Команди-переможці будуть залучені постановниками завдань до проходження практики на підприємстві для впровадження знайденого рішення, на партнерських умовах з командою розробників, а також отримають додатково призи за різними номінаціями від партнерів та спонсорів Форуму.

Контакти для акредитації на заходи Форуму та отримання інформації: Україна, м. Київ, Броварський пр-т., 15, м. “Лівобережна”, ТОВ “Міжнародний виставковий центр”: тел.: +38 044 201-11-44, 206-87-17, 201-11-74 ,

e-mail: pres@iec-expo.com.ua ; ifim@innovationmarket.com.ua;

www.innovationmarket.com.ua;  http://battlevnz.innovationmarket.com.ua

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: