Рубрика | Україна

 До відкритого діалогу між молоддю, підприємствами та державними установами закликали представники активного студентства

 До відкритого діалогу між молоддю, підприємствами та державними установами закликали представники активного студентства

14 та 15 листопада у рамках Українського молодіжного енергетичного форуму молоді фахівці, науковці, студенти профільних спеціальностей та усі зацікавлені мали можливість ознайомитись з актуальними проблемами розвитку електроенергетичної галузі України. Форум був організований громадською організацією «Молодіжна енергетична спільнота» (ГО «МЕС») на базі студентського простору «Belka» (НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського).

Перший етап Форуму був присвячений встановленню відкритого діалогу за чотирма тематичними блоками. У рамках цих тематичних блоків Форуму фахівці Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, профільного комітету Верховної Ради України, провідних підприємств, організацій та установ галузі – ДП «Енергоринок», ДП «НАЕК «Енергоатом», ПрАТ «Укргідроенерго» та багатьох інших – проінформували молодь про виклики, з якими наразі зіткнулася енергетика України, а також про перспективи та можливості реалізації студентського потенціалу для рішення цих гострих питань.

 «Сьогодні представники державних органів влади, енергетичних підприємств та профільних організацій зробили перший крок на зустріч талановитій, активній та ініціативній молоді. Перший крок до налагодження тієї єдиної інформаційної платформи для обміну думками, знаннями та досвідом». – наголосила голова ГО «МЕС» Рената Яресько.

Другий етап Форуму, кейсовий, що пройде 5 грудня, дозволить молоді презентувати свої власні проекти на розгляд експертів та виявити найкращі ідеї. На основі робіт переможців будуть сформовані рекомендаційні листи для включення пропозицій до Плану дій з реалізації Енергетичної стратегії 2035 і стратегій з розвитку підприємств.

 «Добігає кінця діалоговий етап Форуму і ми оголошуємо початок кейсового етапу. Кожен із спікерів нам надав три актуальні проблеми, вирішення яких вони б хотіли побачити крізь призму інноваційного погляду молоді. Тому ви маєте можливість проявити себе, розкрити свій потенціал та долучитися до вирішення складних викликів заради енергетичної незалежності України». – зазначила Р. Яресько.

 Довідково. Молодіжна енергетична спільнота – це молодіжна громадська організація, що об’єднує під своєю егідою студентів, молодих спеціалістів та фахівців для відстоювання інтересів молоді у енергетичній галузі України. Метою створення ГО «МЕС» є створення спільної інформаційної платформи для тісного взаємозв’язку між молоддю, що здобуває освіту за фахом, та безпосередніми представниками чи організаціями в енергетичній галузі. З детальною інформацією про МЕС та її діяльністю Ви можете ознайомитись за посиланням.

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: