15 березня 2018 р. в Києві відбудеться VІІ Щорічний міжнародний форум з конкуренційної політики

15 березня 2018 р. в Києві відбудеться VІІ Щорічний міжнародний форум з конкуренційної політики

15 березня 2018 року в місті Києві на високому представницькому рівні відбудеться VІІ Щорічний міжнародний форум з конкуренційної політики, організований Антимонопольним комітетом України спільно з Фондом розвитку конкуренції. АМКУ запрошує до участі.

У Форумі візьмуть участь Голова та державні уповноважені Антимонопольного комітету України, народні депутати України, керівники органів державної влади України, представники конкурентних відомств країн-членів ЄС, США та інших країн, міжнародних організацій, бізнесу, наукового та експертного середовища, громадськості та ЗМІ.

Під час Форуму планується обговорення питань, пов’язаних зі станом конкуренції у стратегічних галузях України в контексті їх реформування, останніх тенденцій у сфері розвитку конкурентного законодавства та правозастосування, контролю державної допомоги, що надається суб’єктам господарювання та інше. Метою обговорення є напрацювання відповідних пропозиції органам державної влади стосовно їх подальшого залучення до розвитку і вдосконалення економічної конкуренції як передумови створення національної інклюзивної конкурентної стратегії.

Щорічний міжнародний форум з конкуренційної політики є ключовим заходом для обміну міжнародним досвідом у сфері захисту та розвитку економічної конкуренції і напрацювання пропозицій стосовно вдосконалення конкурентної політики в Україні.

15 березня 2018 року о 13:45 під час прес-брифінгу Голова Комітету Юрій Терентьєв презентує Звіт Антимонопольного комітету України про результати роботи за 2017 рік.

Місце проведення: Готель «Президент», м. Київ, вул. Госпітальна, 12.

Реєстрація учасників здійснюється за адресою: admin@cdf.com.ua або телефоном 221-00-58 (контактна особа – Марія Серебрянська).

Акредитація ЗМІ проводиться  до    16:00    14.03.2018 р.

            за тел.: 251-62-25 * 62-91; 62-90

              251-62-32

або    pr@amcu.gov.ua

З програмою Форуму можна ознайомиться 

http://www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/document;jsessionid=B5C5B48802DECFB677DDF0726A1C7EE7.app1?id=140408&schema=main 

Автор:

(Всего статей: 9614)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: