«ОККО» і «комодівці» отримали більшу частину з 1,3 млрд грн на дизель для армії

«ОККО» і «комодівці» отримали більшу частину з 1,3 млрд грн на дизель для армії

Міністерство оборони України 2-15 березня за результатами тендеру уклало низку угод про постачання літнього та арктичного дизельного палива на загальну суму 1,33 млрд грн.

Про це повідомлюять «Наші гроші» з посиланням на систему «Прозорро».

Більше половини коштів (816,26 млн грн) отримає ПП «ОККО Контракт» Віталія Антонова (концерн «Галнафтогаз»). Воно поставить 6 550 т літнього дизелю по 28 200-28 400 грн./т і 20 тис т арктичного дизелю по 31 390-31 680 грн./т.

Виробниками є ВАТ «Мозирський нафтопереробний завод» (Білорусь), ВАТ «Нафтан» (Білорусь) або ПАТ «Укргазвидобування».

ТОВ «Фірма «Фідея» із так званої групи Грановського  («Трейд Коммодіті», «Август Пром», «Газтрейд», «Мета Оіл», «Торум», «Фідея») дадуть 384,82 млн грн. за 5 700 т літнього дизелю по 28 731-29 051 грн./т і 7 тис т арктичного дизелю по 31 665-31 865 грн./т. Виробниками є «Мозирський нафтопереробний завод» або ПАТ «Укртатнафта». У лютому армія замовила цій фірмі арктичний дизель трохи дешевше – по 31 480 грн./т.

Група Грановського почала отримувати паливно-мастильні підряди Міноборони у жовтні 2015 року. Відтоді армія уклала з цими фірмами угод на 5,79 млрд грн. із загальної суми паливно-мастильних підрядів Міноборони за цей період у 9,98 млрд грн.

Як говориться у повідомленні, торік у справі щодо поставок «Трейд Коммодіті» палива для армії НАБУ затримало одного з інвесторів компанії Володимира Трофименка, головного тендерника армії Володимира Гулєвича та заступника міністра оборони Ігоря Павловського.

Іншим інвестором «Трейд Коммодіті» є Андрій Адамовський, бізнес-партнер впливового нардепа від «Блоку Петра Порошенка» Олександра Грановського. Адамовський має робочий кабінет у бізнес-центрі «Євразія» у офісному приміщенні, перед входом до якого висить табличка «Приймальня народного депутата Олександра Грановського».

Ще 82,08 млн грн. заплатять ТОВ «Нафтотрейд-Капітал» за поставку 2 880 літнього дизпалива від «Мозирського нафтопереробного заводу» по 28 500 грн./т.

Засновником «Нафтотрейд-Капітал» є вірґінський офшор «Буллбар Менеджмент Лтд» Сергія Аніщенка з Чернігівщини, а директором – Сергій Якобчук. Фірма зареєстрована в Луцьку по вул. Єршова, 1 разом із ТОВ «Дукат» Сергія Лагура, Степана Івахіва та Романа і Софії Єремеєвих – дітей покійного лідера групи «Континіум» Ігоря Єремеєва.

До березня 2015 року компанією керував Юрій Данільчик, а власниками були Оксана Волинець і Наталія Голоюх з Луцька та Олександр Фурманюк із Володимир-Волинського. Адвокат Волинець була помічницею народного депутата Єремеєва.

ТОВ «Торговий дім «Сокар Україна» Державної нафтової компанії Азербайджанської Республіки за 47,50 млн грн. поставить 1 500 т арктичного дизелю по 31 665 грн./т. Виробниками є «Мозирський нафтопереробний завод» або «Укртатнафта».

Як повідомляв «Термінал», експертиза підтвердила розтрату 149 млн грн при закупівлі Міністерством оборони палива у фірми «Трейд Коммодити».

«Термінал» також передавав, що Господарський суд Києва повністю відмовив ТОВ «Трейд Коммодити» в задоволенні позову до Міноборони з вимогою визнати розірваним договір про постачання палива для державних потреб.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: