Данські експерти презентували пілотний проект стратегічного енергетичного планування у сфері теплопостачання

Данські експерти презентували пілотний проект стратегічного енергетичного планування у сфері теплопостачання

28 березня у Львівській ОДА фахівці Держенергоефективності, Українсько-данського енергетичного центру (УДЕЦ) Данського енергетичного агентства представили пілотний проект із стратегічного енергетичного планування у сфері теплопостачання для 4-х міст Львівської області: Дрогобича, Самбора, Стебника та Борислава.

Про це повідомляє прес-служба Держенергоефективності.

Перший заступник голови облдержадміністрації Ростислав Замлинський привітав учасників семінару та висловив сподівання, що результати моделювання сприятимуть привабливості відібраних проектів та залученню інвестицій, а також подякував представникам Українсько-данського енергетичного центру за проведену роботу у рамках пілотного проекту.

«Данські експерти розробили модель оцінки ефективності системи централізованого теплопостачання, яка стане дієвим інструментом для прийняття рішень щодо модернізації теплових мереж та оптимальним вибором типу генерації теплової енергії. Це допоможе містам заощаджувати на енергоносіях та зменшувати споживання газу», — наголосив Юрій Шафаренко, директор Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності.

4_Тепло з АДЕ_28.03.2018

5_Тепло з АДЕ_28.03.2018

Представник Данського енергетичного агентства Грегарс Ларсен представив стратегічні моделі підвищення ефективності централізованого теплопостачання для пілотних міст.

Головний радник Українсько-данського енергетичного центру Андерс Крістенсен та консультант УДЕЦ Юлія Рибак подякували керівництву області та Держенергоефективності за плідну співпрацю у сфері енергоефективності та розвитку відновлюваної енергетики.

Також, учасники семінару розглянули стан розвитку відновлюваної енергетики на Львівщині, яка є однією із лідерів у цій сфері серед регіонів.

6_Тепло з АДЕ_28.03.2018

Крім того, Юрій Шафаренко відзначив значний потенціал України та, зокрема, Львівщини у виробництві біогазу: «Із 1 тонни твердих побутових відходів утворюється 150-250 м3 звалищного газу. Загалом в Україні щорічний потенціал заміщення природного газу при переробці таких відходів складає близько 1 млрд м3».

«Враховуючи, що в області налічується 212 сміттєзвалищ, актуальним є впровадження проектів із виробництва біогазу на полігонах. Це допоможе не лише замістити природний газ, а й покращити екологічну ситуацію: зменшити обсяги сміттєзвалищ, мінімізувати кількість пожеж на них», — підсумував Ю. Шафаренко.

Автор:

(Всего статей: 20055)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: