У Берліні стартував черговий Енергетичний діалог

У Берліні стартував черговий Енергетичний діалог

Розвиток альтернативної енергетики призведе до зниження залежності країн одна від одної та підвищить стабільність у світі.

Про це заявив міністр закордонних справ ФРН Хайко Маас, відкриваючи 4-й Берлінський енергетичний діалог у вівторок, повідомляє Укрінформ.

«З розвитком поновлюваних джерел зникає залежність від енергії, яка потенційно може бути використана як засіб тиску», — сказав глава німецького МЗС.

Він переконаний, що розвиток нових видів енергії міняє геополітичну реальність, створюючи платформу для співпраці, діалогу та міжнародного обміну. Маас також висловився за «енергетичну дипломатію», яка не лише захищає клімат, але й зміцнює безпеку та стабільність, у тому числі повинна вести до скорочення міграційних потоків.

За словами Мааса, в цьому питанні країни не повинні діяти самостійно, проявляти конфронтацію, тут потрібний мультилатеральний підхід. Якщо не вдасться до 2030 виконати цілі, поставлені у Паризькій кліматичній угоді, світ виявиться віч-на-віч зі ще більшими ризиками, у тому числі у сфері стабільності та безпеки, заявив міністр, який вважає «енергетичний поворот» необхідною умовою стабільного світу, що процвітає.

Міністр економіки та енергетики ФРН Петер Альтмайєр зі свого боку проінформував, що Німеччина готова до виконання поставлених цілей, у тому числі скоротити до 2030 року викиди СО2 на 60%, удвічі скоротити видобуток вугілля, а також відмовитися до 2023 року від атомної енергетики.

Він нагадав, що Німеччина була однією з перших країн, хто ризикнув і просунувся в цьому напрямі. При цьому міністр порадив усім, хто хоче через 20 років отримати результат, починати вже сьогодні розвивати альтернативну енергетику, яка може гарантувати стабільне економічне зростання на десятиліття вперед. Крім того, це ще й хороший бізнес, зазначив Альтмайєр.

Автор:

(Всего статей: 18361)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: