РосЗМІ: за транзитом газу в Україну стояло кримінальне оточення Путіна 

РосЗМІ: за транзитом газу в Україну стояло кримінальне оточення Путіна 

Троє петербуржців, яких пов’язують з кримінальним світом і оточенням президента РФ Путіна, мають відношення до компанії, яка з початку 2000-их років стала головним постачальником газу з Туркменії в Україну.

Про це йдеться в статті видання «Дождь», повідомляє «Економічна правда».

У 2001 році «Газпром» уклав контракт з компанією Eural Trans Gas на перепродаж туркменського газу в Україну газпромівськими трубами.

Передбачалося, що «Газпром» повинен був стати співзасновником ETG, але потім газовий монополіст відмовився від цієї ідеї.

Частка Eural Trans Gas в поставках імпортного газу в Україну була навіть більшою, ніж у «Газпрому» — 57% проти 43%.

Компанію створили у 2002 році троє громадян Румунії та ізраїльтянин, який називав себе адвокатом Семена Могилевича — російсько-українського бізнесмена та авторитету, який входив до десятки найбільш розшукуваних ФБР злочинців.

Потім власником компанії став український олігарх Дмитро Фірташ.

Повідомляється, що документально ланцюжок до нього не вів — власниками 70% акцій ETG були невідомі громадянки Кіпру — через належні їм компанії Dema Trustees і Dema Nominees.

Як з’ясував «Дождь», до компанії Eural Trans Gas мають відношення троє авторитетних петербуржців — Ілля Трабер, Сергій Васильєв і Дмитро Скигін, — яких пов’язують і з кримінальним світом, і з оточенням Володимира Путіна.

Dema Trustees і Dema Nominees опосередковано володіють часткою в Петербурзькому нафтовому терміналі — одному з найбільших на Балтиці, за яким стоять фігури Трабера, Васильєва та Скігіна.

Саме вони, за версією видання, були бенефіціарами посередника Eural Trans Gas, а не Фірташ.

Не виключено, що потім вони могли бути пов’язані і з RosUkrEnergo, яка зайняла місце ETG в транзиті.

Нинішній глава Газпрому Олексій Міллер свого часу був директором з інвестицій в компанії Трабера «ОБІП».

Повідомляється, що компанії, пов’язані з пітерськими авторитетами, і зараз мають бізнес в Україні.

Наприклад, Suzel Enterprises Limited, що належить формально невідомій жительці Кіпру, стоїть за компаніями Скігіна-молодшого разом з ще однією кіпрською компанією — Heico Ventures Limited.

З’ясувалося, що ці дві компанії опосередковано володіють часткою в одній з найбільших газодобувних компаній України — «Карпатигаз».

Вона займається видобутком газу в партнерстві з донькою «Нафтогазу України» — «Укргазвидобування». «Карпатигаз» видобуває з її свердловин понад 700 млн кубометрів на рік.

Компанією «Карпатигаз» на 100% володіє Misen Enterprises AB, її половиною акцій в свою чергу розпоряджається шведська Misen Energy AB.

При цьому велика частина Misen Energy насправді належить кіпрським офшорам. Так, 29,6% акцій компанії Misen Energy AB належить кіпрській Norchamo Ltd, якою володіють Heico Ventures Limited і Suzel Enterprises Limited.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: