Рубрика | Украина

У комісії з добору членів НКРЕКП відхрестились від «незаконного втручання»

У комісії з добору членів НКРЕКП відхрестились від «незаконного втручання»

Конкурсна комісія з добору членів Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, не зафіксувала жодного факту незаконного втручання в свою діяльність.

Про це написала секретар комісії Світлана Голікова у Facebook, повідомляє Укрінформ.

«Конкурсна комісія жодного разу, включаючи засідання 18 квітня, не встановила факту «незаконного втручання « у її діяльність, а жоден з членів комісії до цього часу не доводив до відома комісії такі факти», — наголосила Голікова.

Вона пояснила, що якщо рішення комісії про недопущення Дмитра Вовка чи Антона Гудаченка буде оскаржуватися у суді, то одним з аргументів позивача може стати те, що рішення приймалося під тиском з боку політиків — народних депутатів.

Голікова розповіла, що відповідно до ст.8 Закону про НКРЕКП »На засіданнях Конкурсної комісії як спостерігачі можуть бути присутні народні депутати України, представники Європейської Комісії, Секретаріату Енергетичного Співтовариства, інших міжнародних організацій, які співпрацюють з Україною у сферах енергетики та комунальних послуг, а також представники громадськості.»

«Статус «спостерігача» законом не визначений, але КК погоджується з присутністю на засіданнях народних депутатів, експертів, представників ГО та, до речі, і самих кандидатів на посади членів НКРЕКП. Попередній досвід проведення відкритих слухань показав, що присутність та виступи нардепів не впливали на рішення КК», — додала Голікова.

Як відомо, чинний голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитро Вовк не був допущений до конкурсу на зайняття посади члена Нацрегулятора у зв’язку з відсутністю доказів наявності 5-ти річного досвіду у сфері енергетики. 18 квітня, після двогодинного обговорення, що проводила конкурсна комісія щодо заявки Вовка, жоден з п’яти членів не підтримав заявку Вовка.

Автор:

(Всего статей: 18092)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: