На ІІІ Українському інфраструктурному форумі обговорювали розвиток української інфраструктури

На ІІІ Українському інфраструктурному форумі обговорювали розвиток української інфраструктури

19 квітня 2018 року у Києві відбувся ІII «Український інфраструктурний форум» – найбільший форум в Україні з фокусом на залучення інвестицій в інфраструктурний сектор. Організатор Форуму – A7 CONFERENCES. Основний акцент заходу – інвестиційні можливості локального ринку інфраструктури.

Український інфраструктурний форум став найбільшим заходом в Україні, що об’єднав більше як 250 учасників, 132 представника медіа та 30 спікерів. На ньому обговорювали нагальні питання української інфраструктури, проблемні моменти та здобутки.

Перша і основна сесія Форуму присвячена інвестиціям. Основна мета форуму — привернення уваги міжнародних інвесторів до українських інфраструктурних проектів. Марія Барабаш, президент A7 GROUP,  Співзасновниця Спілки українських підприємців, розповіла про те, наскільки інфраструктура є пріоритетною для інвесторів: «Я вірю, що Україна є тим правильним місцем, правильним часом і правильними людьми, з якими потрібно працювати і інвестувати в Україну. Тому місією компанії A7 GROUP є промоція інтересів України за кордоном. Ми задумали цей форум для привернення інтересу до України з боку іноземних інвесторів та іноземних партнерів. Я дуже вдячна, що ми кожного року збираємося і нас стає все більше».

Акцент на Форумі ставили також на законодавчої готовності держави допомагати українським інфраструктурним проектам залучати інвестиції. Віктор Довгань, Заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції, зазначив про кроки, які треба зробити: «Важливим є вихід на сталий розвиток логістики; розвиток логістичного потенціалу; зміцнення мультимодальних взаємозв’язків між різними видами транспорту; модернізація логістичної та транспортної інфраструктури; спрощення митних процедур; сприяння енергоефективному транспорту, та інше».

Також обговорювали повітряний транспорт, залізничний та приміський транспорт, а також логістику. Євген Кравцов, в.о. голови правління, ПАТ «Укрзалізниця», розповів про ключові ініціативи і напрямки, за якими сьогодні працює українська залізнична дорога: «Залізниця є  основою нашою транспортної системи. Вокзальні комплекси, як один з елементів пасажирської інфраструктури в цілому, повинні бути першим кроком до того, що шукати механізми підвищення прибутковості та залучення приватного капіталу до перевезення пасажирів.»

Як зазаначив Володимир Мезенцев, Генеральний директор «Лемтранс»,  якщо дотримуватися логіки реформи, треба дати чітку відповідь на питання про лібералізацію ринку тяги. ««Укрзалізниці» необхідно швидше відкривати ринки для приватних інвесторів, підкресліи він. — Треба розуміти, що поява приватної тяги — не самоціль, а лише засіб покращення перевізного процесу; адже кожна невивезена тонна вантажу — це втрати залізниць, вантажовідправників, операторів і втрати економіки України».

Славомір Новак, в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України зазначив: «За півтора року ми запровадили ряд системних змін, які дозволяють розвиватися галузі. Ми втілюємо у життя дві фундаментальні реформи дорожньої галузі. по-перше, це децентралізація. З 1 січня на плечі ОДА та губернаторів ми передали 120 тис. кілометрів доріг. На центральному рівні залишилось 50 тис. кілометрів. Реформу треба продовжувати. За його словами, друга реформа стосується дорожнього фонду. «Це — європейський стандарт, який тут почав працювати з 1 січня 2018 року. Це дозволяє прозоро та розумно спланувати, коли будемо ремонтувати які дороги. За цих півтора року, можна сказати, що ми запровадили конституцію дорожнього транспорту», — сказав він. «Програма 2018-2022 є першим масштабним п’ятирічним планом, за яким буде розвиватися галузь. В результаті за 5 років  плануємо з’єднати якісними дорогами усі регіональні центри країни», — додав С. Новак

До списку ключових спікерів форуму увійши:

Ярослав Дубневич, Голова Комітету з питань транспорту Верховної Ради України, Віктор Довгань, заступник міністра з питань європейської інтеграції Міністерства інфраструктури України, Євген Кравцов, в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця», Марія Барабаш, президент «A7 GROUP»,  Володимир Мезенцев, генеральний директор «Лемтранс», Володимир Шульмейстер, Директор напряму «Інфраструктура майбутнього»  «Українського інституту майбутнього», Віктор Чумак, заступник голови Комітету з питань запобігання і протидії корупції Верховної Ради України, Славомір Новак, в.о. Голови «Державного агентства автомобільних доріг України»,  Дінчер Саїджи, генеральний директор Представництва авіакомпанії «Тюркіш Ерлайнз Інк.» в м. Києві, Марина Петров, заступник директора в Україні ЄБРР, Павло Рябікін, генеральний директор міжнародного аеропорту «Бориспіль», Олена Волошина, голова представництва в Україні «Міжнародної фінансової корпорація (IFC), Олег Бондар, керуючий партнер «ECOVIS Бондар та Бондар», Сергій Фоменко, віце-президент «Міжнародних Авіаліній України», Олена Кашперська, голова комітету «ІАТА-агентств» Асоціації лідерів туристичного бізнесу України, Євгеній Дихне, перший заступник Генерального директора міжнародного аеропорту «Бориспіль», Дмитро Бабейчук, директор «Украерорух», Оксана Дягілєва, директор департаменту досліджень і розслідувань Антимонопольного комітету України, Олександр Лісовик, директор Представництва «Silk Way Airlines» в Україні, Антон Саболевський, директор із стратегічного розвитку та інвестиційної політики «Укрзалізниці», Дмитро Беспалов, Директор «A+C Україна», Марк Магалецький, старший Банкір, керівник сектору інфраструктури в Україні ЄБРР, Сінан Хасекі, комерційний керівник «General Electric Transportation», Юрій Твердов, заступник директора Департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту ііністерства інфраструктури України, Андрій Шкляр, співголова логістичного комітету  «ЄБА»; керівник аналітичного напрямку «ЦТС-консалтинг», Марія Григорак, президент асоціації «Український логістичний альянс», Віктор Загреба, команда підтримки реформ міністерства інфраструктури України, Олександр Перцовський, перший заступник генерального директора «Укрпошта», Андрій Івасів, співзасновник «Delivery Group» та інші.

Організатор Форуму – A7 CONFERENCES. Партнер сонячної енергетики – RENTECHNO, Партнер – Лемтранс. Юридичний Авіа Партнер – Ecovis. Офіційний перевізник – Turkish Airlines, Партнер ділових поїздок – AirLife. Інвестиційний Партнер – A7 CAPITAL. Генеральний Інформаційний ТВ-Партнер — News One. Ексклюзивний ТБ-Партнер – Перший діловий телеканал. Генеральний Інформаційний Партнер – РБК Україна. Генеральний Новинний Партнер – Інтерфакс-Українa. Генеральний Радіо Партнер – радіо «Голос столиці». Ексклюзивний Бізнес Медіа-Партнер – журнал «Бізнес». Міжнародний Бізнес Медіа-Партнер – UBJ. Генеральний Діловий Медіа-Партнер – Фокус. Інформаційний Аналітичний Партнер – Liga.zakon. Медіа-Партнери: Новое время, група видань Капстроительство, Екологія підприємства, Liga.net, Міжнародний журнал «Судоходство», BuildPortal, Delo.ua, журнал Перевізник, Центр транспортних стратегій, журнал «Термінал». За підтримки: Американської торгівельної палати, Kyiv Post, Української асоціації інвестиційного бізнесу, Всеукраїнського Центру Реформ Транспортної Інфраструктури, Ради підприємців при КМУ, «Обладнання та інструменти для професіоналів», «АМЕУ», «Промисловість у фокусі», Спілки підприємців України та ін.

Раніше «Термінал» повідомляв, що 19 квітня 2018 року у  Fairmont Grand Hotel Kyiv відбудеться IІІ Український Інфраструктурний Форум ’18.

Автор:

(Всего статей: 18108)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: