На підстанціях «Укренерго» триває заміна застарілих трансформатерів

На підстанціях «Укренерго» триває заміна застарілих трансформатерів

На підстанції 330 кВ «Полтава» Північної енергосистеми введено в експлуатацію новий автотрансформатор АТ-1 потужністю 125 МВА.

Про це повідомляє прес-служба «Укренерго».

Заміна електрообладнання проведена в рамках програми модернізації підстанцій із заміною трансформаторів для підвищення надійності роботи енергооб’єктів магістральних електричних мереж Укренерго.

Підстанція 330 кВ «Полтава» забезпечує електропостачання споживачів Полтавської області, в тому числі енергооб’єктів комунально-побутового сектору обласного центру, Укрзалізниці та нафто-газових підприємств. Останнім часом енергоспоживання регіону мало тенденції до поступового зростання, і виконання ремонтів та технічного обслуговування зношеного обладнання трансформаторного парку вимагало застосовування режимних заходів та обмежень.

«Новий автотрансформатор має покращені робочі характеристики і відповідає всім вимогам надійності та безпеки. Крім того, він вже оснащений системою діагностики і управління «ЕСМДУ-ТРАНС». Це програмно-апаратний комплекс, який дозволяє у реальному часі здійснювати контроль, моніторинг та діагностику робочих параметрів автотрансформатора. Все це сприятиме підвищенню рівня загальної надійності енергопостачання споживачів електроенергії Полтавського регіону», – зазначив заступник директора – операційний директор Олексій Брехт.

Новий автотрансформатор був встановлений на заміну старого обладнання, яке експлуатувалось ще з 1968 року. В ході реконструкції демонтовано старий автотрансформатор, підготовлено фундамент та оливоприймальну чашу, змонтовано систему заземлення, замінено панелі захисту з електромеханічними реле на сучасні панелі з мікропроцесорною технікою виробництва АВВ. В ланці АТ-1 виконано заміну роз’єднувача 330 кВ, змонтовано камеру комплектного пристрою з трансформатором напруги 6 кВ та змонтовано шинний міст 6 кВ.

«Термінал» писав, «Укренерго» в I кв. отримало прибуток у 818 млн грн.

Автор:

(Всего статей: 9614)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: