Американські компанії готові вкласти $100 млн у розробку нафтогазових родовищ України

Американські компанії готові вкласти $100 млн у розробку нафтогазових родовищ України

Американські компанії зацікавлені в інвестуванні в добувну галузь в Україні і готові вкласти $ 100 мільйонів в розробку нафтогазових родовищ.

Про це йшлося на заустрічі очільника Держгеонадр України Олега Кирилюка з керівництвом американських компаній SigmaBleуzer, Aspect Holding та Energy Transfer, — повідомляє Державна служба геології та надр України.

Під час зустрічі О. Кирилюк проінформував представників бізнесу про те, як буде забезпечуватись прозорість та рівність для всіх претендентів при проведенні конкурсів на право видобування надр.

Ннещодавно Уряд України спростив правила та умови ведення бізнесу у видобувній галузі. Керівник служби запропонував потенційним інвесторам розглянути ділянки надр, які на сьогодні підготували геологи Держгеонадр для продажу на аукціоні.

“Держгеонадрам України надзвичайно важлива підтримка для зміцнення та підвищення ефективності видобувної галузі. На сьогодні ми можемо Вам запропонувати до 50 перспективних нафтогазоносних ділянок на шельфі і суходолі. Також найближчим часом планується оголошення конкурсу на отримання ліцензій на умовах СРП», – наголосив Кирилюк. Він також роз’яснив американським інвесторам суть останніх урядових реформ у видобувній галузі — введення  розподілу ділянок тільки через відкриті та прозорі конкурси, відміну погоджень місцевої влади при розробці шельфу, введення європейської моделі сплат за надра, відміну норми про відсутність бюджетних боргів компанії для участі в конкурсі, спрощення в сфері екологічних узгоджень.

Представники американського бізнесу зі свого боку повідомили про свої наміри та інвестиційні плани для здійснення пошуку та видобутку вуглеводнів.

“Нам цікава співпраця на території вашої країни. Ми довго вивчали потенціал українських надр, особливо у сфері видобутку нафтогазоносних ділянок. Стратегія нашої компанії – освоєння майданчиків, на яких ніколи не здійснювалась промисловий видобуток на умовах заключення угоди про розподіл продукції. Нас цікавлять площі понад 500 квадратних кілометрів на умовах СРП. На першому етапі ми готові вкласти інвестиції – 100 мільйонів доларів. Ми готові нести солідарну відповідальність по зобов’язаннях, передбачених такою угодою для забезпечення собі довгострокових прав згідно українського законодавства. Ми будемо сплачувати податки, ділитися з Державою видобутою продукцією за користування надрами. Сподіваюсь, якщо ми це зробимо за нами послідує багато хто”, – заявив Майкл Блейзер – президент інвестиційної компанії “SigmaBleyzer”.

За підсумками розмови сторони домовились продовжити робочі контакти з метою реалізації масштабних інвестпроектів в Україні.

Довідка:

SigmaBleyzer – приватна компанія з інвестиційною та операційною історією в Україні, яка працює 25 років; найбільший приватний інвестор у Східній Європі. Має офіси у Техасі та у всій Східній Європі, спеціалізується на залученні та управлінні інвестиціями в різних сферах економіки (від кабельного телебачення, кондитерького напрямку, роздрібної торгівлі споживчими товарами до аграрного та енергетичного секторів). Інвестує в українську економіку понад $1 млрд. доларів.

Раніше «Термінал» повідомляв, що Міжнародна інвестиційна компанія SigmaBleyzer вивчає можливість створення в Україні інвестиційного фонду, який буде орієнтований на енергетичну галузь, і зокрема, на газовидобуток.

Автор:

(Всего статей: 18091)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление
 • Александр Плесконос

  А что чинуши будут с этого иметь? Ничего? Тогда не надо Украине этого!

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: