Заступник Міністра енергетики Н. Бойко зустрілася із Групою високого рівня CESEC

Заступник Міністра енергетики Н. Бойко зустрілася із Групою високого рівня CESEC

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко взяла участь у засіданні Групи високого рівня з розвитку газотранспортної мережі в Центральній та Південно-Східній Європі (CESEC).

Про це йдеться у повідомленні Містерства енергетики та вугльної промисловості України.

Засідання Групи високого рівня з розвитку газотранспортної мережі в Центральній та Південно-Східній Європі (CESEC) відбулось у період з 28 по 29 червня 2018 р. у м. Софія (Республіка Болгарія).

Як говориться у повідомленні, засідання було відкрите виступами Віце-прем’єр-міністра Республіки Болгарія Т. Дончева, Міністра енергетики Республіки Болгарія Т. Петкової та Комісара Європейської Комісії з питань клімату та енергетики М.А. Каньете.

У заході взяли участь міністри енергетики регіону CESEC та представники 9 держав-членів ЄС та 8 Договірних Сторін Енергетичного Співтовариства.

Основна увага під час заходу була зосереджена на прогресі, досягнутому у пріоритетних газових проектах регіону, регіональному співробітництві в галузі електроенергетики, енергоефективності, енергоефективності та ін.

Захід дав можливість детально обговорити питання щодо стану справ та наступних кроків з реалізації Меморандуму про взаєморозуміння та плану дій CESEC щодо газу.

У рамках пункту порядку денного «Управління «Енергетичним переходом» в регіоні CESEC: регіональне співробітництво в галузі електроенергетики, відновлювальних джерел енергії та енергоефективності» увагу було зосереджено на результатах країн-учасниць, досягнутих за звітній період, а також подальших планах.

Заступник Міністра Н. Бойко серед іншого відзначила розширення дії CESEC на сферу електроенергії, енергоефективності та відновлюваної енергетики.

Підкреслено, що такий сучасний формат енергетичних перетворень має сприяти посиленню рівня енергетичної безпеки та диверсифікації енергопостачань в Європі та Україні.

«І ми вже маємо перші результати спільної роботи – реалізація проекту «Відновлення існуючої міждержавної лінії Вельке Капушани (SK) – Мукачеве (UA)» дозволила збільшити пропускну спроможності для передачі електричної потужності зі Словаччиною на 30 %,» — зазначила Н. Бойко.

Метою Групи високого рівня є поглиблення регіональної співпраці у газовій сфері з метою забезпечення безпеки та стабільності постачання та конкурентоспроможності. На Бухарестській зустрічі минулого року ініціатива була доповнена спільним підходом щодо ринку електроенергії, енергоефективності та розвитку відновлюваної енергії.

Читайте також у «Терміналі»: Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Н. Бойко підсумувала основні напрямки дискусій неформальної міністерської Ради Energy Community.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: