Рубрика | Офіціоз, Україна

Гройсман заявив, що дотації державним шахтам за рік «виносять» із бюджету 3 млрд грн

Гройсман заявив, що дотації державним шахтам за рік «виносять» із бюджету 3 млрд грн

«Україна потребує нової політики у вугільній галузі, адже нині стан справ у вугільній галузі незадовільний», — заявиви прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні під час години запитань до уряду на засіданні Верховної Ради України.

Про це пише ZIK.

Очільник уряду наголосив, що стан справ у вугільній галузі незадовільний, і слід системно займатися реструктуризацією шахт, оновленням та модернізацією, і про це він говорив профільному міністру.

«Сьогодні виникає різниця між вугіллям, що видобувається, та його ціною продажу. Ця різниця не на користь державних шахт, тому ми дотуємо кожну тонну вугілля, і ця дотація за рік становить 3 млрд грн. На жаль, ці 3 млрд грн потрібно знайти у державному бюджеті для того, щоб компенсувати різницю, як правило, заробітні плати. Але я поставив чітке завдання і профільному міністру, і міністру фінансів України знайти можливості у межах бюджету для того, щоб спрогнозувати до кінця року виплату заробітної плати ритмічно без створення додаткової заборгованості», – заявив Володимир Гройсман.

Він наголосив на тому, що Україна потребує нової політики у вугільній галузі. Прем’єр-міністр заявив, що таке завдання поставили перед профільним міністерством, і за нього персонально відповідає очільник Мінпаливенерго.

В. Гройсман наголосив, що це питання буде на порядку денному кожногодня.

Як повідомлялося раніше, 19 червня біля будівлі Верховної Ради сталися сутички між протестувальниками– шахтарями, які вийшли вимагати погашення боргів із виплати заробітної платні, та правоохоронцями.

Протестні акції шахтарів під ВРУ продовжилися і цього пленарного тижня. Гірники вимагають ухвалення законопроекту № 8362 про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі.

Ранее «Терминал» сообщал, что работники трех шахт государственного предприятия «Селидовуголь» объявили бессрочную голодовку в помещении Министерства энергетики и угольной промышленности.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: