Представники спеціальної місії ОБСЄ в Україні моніторять ситуацію на ХАЕС

Представники спеціальної місії ОБСЄ в Україні моніторять ситуацію на ХАЕС

Представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні зустрілися із керівництвом та фахівцями Хмельницької АЕС відповідальними за забезпечення ядерної, радіаційної безпеки та фізичного захисту атомної станції. Під час зустрічі учасники місії ОБСЄ, що розташована в м.Чернівці, обговорили питання безпеки на ядерному об’єкті.

Про це повідомляє прес-служба НАЕК «Енергоатом».

Розповідаючи про роботу місії, учасники зазначили, що загалом в Україні задіяні близько семисот представників ОБСЄ, які моніторять не лише ситуацію на Сході. Зокрема, в обов’язки представників Чернівецького офісу входить моніторинг стану безпеки у Вінницькій, Чернівецькій та Хмельницькій областях. Представники спеціальної місії здійснюють оцінювання рівня безпеки на потенційно-небезпечних об’єктах, до яких відноситься і Хмельницька АЕС.

Розповідаючи про роботу Хмельницької АЕС у 2018 році заступник головного інженера з ядерної та радіаційної безпеки Віталій Литус доповів про поточний стан роботи енергоблоків та найближчі плани щодо продовження терміну експлуатації першого енергоблока.

Про основні міжнародні організації, які відслідковують діяльність ХАЕС та здійснюють місії технічної підтримки, розповів присутнім керівник відділу міжнародної співпраці та технічної допомоги Владислав Коренюк.

Заступник генерального директора з фізичного захисту та режиму ВП ХАЕС Олег Редзинець, в свою чергу, зазначив, що після подій 2014 року в Україні було переглянуто об’єктові проектні загрози, які враховують політичну і економічну ситуацію, та інші аспекти. Визначено розрахунки сил та засобів, які дають можливість забезпечити безпечне функціонування ядерного підприємства. В рамках цієї роботи в 2017 році проведено оцінку вразливості ядерної установки та ядерних матеріалів, а також оцінку стану системи фізичного захисту. Значно посилилися сили охорони ядерного об’єкта, отримано нову техніку, озброєння та вжито інших заходів.

Це вже не перший візит учасників місії ОБСЄ на ХАЕС, які постійно моніторять стан безпеки на ядерному об’єкті. Для повного аналізу ситуації на атомній станції найкращий спосіб – безпосереднє спілкування із провідними фахівцями відповідальними за ядерну, радіаційну та фізичну безпеку.

«Термінал» писав, основна умова продовження експлуатації першого енергоблока Хмельницької АЕС у понадпроектний строк – гарантія безпеки. Наразі продовжуються роботи з підготовки енергоблока №1 до експлуатації у понадпроектний термін.

Автор:

(Всего статей: 18955)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: