Енергетичне співробітництво є одним із пріоритетів відносин України і США — Наталія Бойко

Енергетичне співробітництво є одним із пріоритетів відносин України і США — Наталія Бойко

Для нас важлива спільна з США робота з розвитку енергетичної інфраструктури для інтеграції енергетичної системи України в європейський енергетичний простір», — наголосила заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції -Наталія Бойко.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

15 серпня 2018 року заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко зустрілася з представниками Посольства США в Україні, зокрема новопризначеним директором офісу Міністерства енергетики США в Посольстві США в Україні Хезер Белл.

Також, участь у заході взяв Генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Віталій Кушніров та начальник відділу координації проектів міжнародної технічної допомоги Управління міжнародного співробітництва Микола Колісник.

У ході зустрічі Наталія Бойко привітала Хезер Белл із призначенням на посаду та подякувала за послідовну позицію Сполучених Штатів Америки щодо підтримки України на шляху забезпечення власної енергетичної незалежності та регіону в цілому, яка, зокрема, відображена у відповідному Законі США «Про протидію супротивникам Америки через санкції».

Також підкреслила особливу важливість розширення існуючого стратегічного партнерства у сфері енергетики з Сполученими Штатами Америки. « «Україна розраховує на максимальну політичну підтримку процесу інтеграції ОЕС України в ENTSO-E», — додала Наталія Бойко та наголосила на зацікавленості української сторони в тому, щоб зазначений процес був у фокусі підвищеної уваги з боку США.

Під час зустрічі обговорили реалізацію заходів з підвищення рівня енергетичної безпеки України та регіону в цілому. Наталія Бойко акцентувала на важливій ролі Сполучених Штатів Америки в диверсифікації шляхів постачання енергетичних ресурсів, а також експертного досвіду Сполучених Штатів Америки для втілення безпекових програм та Плану стійкості енергетичної системи України, що дозволить сформувати нормативно правові засади захисту об’єктів критичної електроенергетичної інфраструктури.

Наталія Бойко ознайомила з процесом реформування в енергетичній сфері та координацію роботи щодо формування нормативно-правової бази, впровадження ринків газу та електроенергії, досягнення цілей Енергетичної стратегії України на період до 2035 року та виконання План заходів з реалізації етапу “Реформування енергетичного сектору (до 2020 року)”. Серед завдань — залучення одного або декількох стратегічних партнерів іноземних TSO (консорціум) до управління Оператором ГТС, диверсифікація шляхів надходження імпортованого природного газу, впровадження сучасних стандартів корпоративного управління за принципами ОЕСР на підприємствах ПЕК державної форми власності, динамічне збільшення частки відновлюваних джерел енергії тощо.

Також Наталія Бойко подякувала за послідовну позицію Сполучених Штатів Америки щодо протидії реалізації політичного проекту з будівництва трубопроводу «Північний потік 2». За її словами, одним із основних аргументів у протистоянні має бути спільно виражена солідарність держав-членів ЄС щодо питання реалізації Проекту, а саме уникнення залежності ЄС від імпорту російського газу, зокрема від посилення домінуючого положення ПАТ «Газпром» на ринках Центральної та Східної Європи.

Сторони також обговорили питання початку реалізації проекту USAID «Енергетична безпека через конкурентоспроможні енергетичні ринки в Україні».

Читайте в «Терміналі», заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко підсумувала основні напрямки дискусій неформальної міністерської Ради Energy Community.

Автор:

(Всего статей: 5315)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Завершающий стык, соединяющий морскую и прибрежную секции газопровода «Турецкий поток», сварен в Турции.

  Об этом пишет «Прайм» со ссылкой на оператора проекта Turkstream.

  Техническая операция, которая называется надводный захлест, включала в себя подъем прибрежной и глубоководной секций с морского дна на специальную платформу над водой и их сварку в единую нитку газопровода. Общий вес, который был поднят во время работ составил около 409 тонн. После тщательной проверки сварного шва нитка газопровода была уложена на морское дно на глубину 32 метра. Данная операция была проведена на обеих нитках в российских водах в январе-феврале 2019 года и завершена у турецкого побережья в текущем году.

  «Завершающий стык, соединяющий морскую и прибрежную секции «Турецкого потока», был сварен в Турции. Он символизирует завершение всего комплекса работ по созданию газопроводной системы в Черном море», — говорится в сообщении Turkstream.

  «Терминал» писал, «Булгартрансгаз» возобновил тендер на строительство газопровода от турецкой до сербской границы. Оценка инвестиций в проект 474-км участка составляет 2,77 млрд болгарских левов, без учета НДС.

  Читать все: Анекдоты, Др. страны, Компании, энергетика

 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте
 • – Пап, а чем революции отличаются от переворотов?
 • Сколько предсказателей ни слушай

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: