Планується поетапне підвищення тарифів на транспортування нафти

Планується поетапне підвищення тарифів на транспортування нафти

Протягом останніх років в Україні спостерігалась недосконалість методики ціноутворення вартості послуг з транспортування нафти, що в умовах зниження обсягів транспортування негативно впливає на роботу підприємств нафтотранспортної галузі.

Про це пише прес-служба АТ «Укртранснафта».

У зв’язку з цим, транспортування нафти магістральними трубопроводами для споживачів України було і досі залишається збитковим сегментом діяльності АТ «Укртранснафта», — зазначається у повідомленні.

Для виправлення ситуації шляхом встановлення економічно обґрунтованих тарифів, у 2017 році Товариство звернулось до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), з пропозицією переглянути методику та перерахувати тарифи на транспортування нафти магістральними нафтопроводами для українських споживачів.

Влітку 2017 року, після проведення громадських обговорень, під час яких не було висловлено жодних зауважень, НКРЕКП прийняла постанову про затвердження нового Порядку формування тарифів на транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними трубопроводами.

Зі свого боку АТ «Укртранснафта», на основі затвердженого Порядку, підготувало пакет документів для зміни діючих тарифів на транспортування нафти, які б враховували специфіку роботи нафтотранспортної системи України в сучасних умовах і дозволили б упровадити ефективну економічно обґрунтовану тарифну політику. Запропоновані розрахунки були винесені на громадські обговорення. У результаті них сторони дійшли згоди, що вітчизняні підприємства нафтовидобувної та нафтопереробної галузей не готові до стрімкого підвищення тарифів, і це призведе до значного фінансового навантаження на українського замовника послуг Товариства.

Враховуючи позицію своїх партнерів і лишаючись відкритими до діалогу, АТ «Укртранснафта» запропонувало поетапний перерахунок тарифів – протягом трьох років. На початку 2018 року Товариство подало відповідні пропозиції до НКРЕКП з метою внесення змін у Порядок.
Наразі Проект про затвердження змін до Порядку формування тарифів на транспортування нафти винесено на громадські обговорення, які продовжаться до 17 вересня 2018 року.
Товариство очікує, що зміни у Порядок наберуть чинності вже цієї осені, після чого до НКРЕКП буде надано нові розрахунки тарифів і розпочато процедуру їх обговорення та затвердження.

За умови реалізації вищенаведеного, перший етап підвищення тарифів на послуги транспортування нафти магістральними нафтопроводами для вітчизняних споживачів заплановано на I квартал 2019 року.

Читайте в  » Терміналі «, ЧАО «Укртранснафта» в конце июля заказало разработку проекта реконструкции причала №3Н морского нефтяного терминала (МНТ) «Пивденный» (Одесская обл.).

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: