Рубрика | Официоз, Украина

Дискусія щодо нового ринку електроенергії

Дискусія щодо нового ринку електроенергії

22 серпня 2018 року відбулася фахова дискусія: «Новий ринок електроенергії: рубікон перейдено?». 
Організатором заходу виступив Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова.

Під час фахової дискусії були розглянуті питання поточного стану впровадження ринку електроенергії, створення незалежного регулятора та його функції, а також найактуальніше питання як для представників енергетичної галузі, так і для споживачів — перспектива зміни тарифів.

Як зазначив член Спостережної ради Інституту енергетичних стратегій Юрій Корольчук: «Регулятор в умовах нового ринку від питання ціни дистанціюється. Він не повинен брати у цьому участь. Така ж позиція і в міжнародних партнерів. На цьому фоні  виникає питання, чому протягом двох років, коли ідуть дискусії щодо нового ринку,  ми жодного разу не почули пропозицій з боку уряду чи Верховної ради? Адже питання нового ринку електроенергії – це відповідальність влади. І саме представники уряду мали б озвучити, якою ж буде нова ціна на електроенергію  для населення. А для населення в умовах ринку ціна повинна становити десь приблизно 3, 10 грн. Тобто в діапазоні від 2,60 грн. до 3,60 грн.».

Активне обговорення викликало і питання конкуренції. Адже в те, що ринок електроенергії справді стане конкурентним вірять далеко не всі.

Підсумовуючи, Володимир Омельченко зазначив, що реформу ринку електричної енергії підтримують всі учасники дискусії і, навіть, вважають, що її варто було б пришвидшити. Адже реформи ринку електроенергії  є дієвим механізмом і для  реформування української економіки в цілому.

Автор:

(Всего статей: 18964)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: