USAID планує вкласти у підтримку енергетики в Україні $ 85 млн

USAID планує вкласти у підтримку енергетики в Україні $ 85 млн

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та керівництво проекту «Енергетична безпека» підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва в рамках технічної допомоги, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Сума, яку планують залучити у рамках допомоги, скаладє $ 85 млн.

Про це повідомила прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Термін реалізації проекту становить 5 років. Сума, яку яку планують залучити, складає $85 млн.

Старший Радник з питань енергетики місії USAID Шукру Богутом відзначив, що зазначений проект є найбільшим проектом технічної допомоги США у сфері енергетики для України. Він висловив сподівання у досягненні стратегічної мети проекту – підвищенні рівня енергетичної безпеки України.

З боку української сторони впровадження Проекту координуватиме заступник міністра з питань європейської інтеграції Наталія Бойко.

Як прокоментував напрямки фінансованої USAID допомоги генеральний директор директорату cтратегічного планування та європейської інтеграції Мінпаливенерго Віталій Кушніров, основними завданнями Проекту буде допомога Уряду України у виконанні вимог щодо приведення внутрішнього законодавства країни у відповідність до законодавства ЄС (acquis communautaire), включаючи Третій енергетичний пакет. Також допомога буде направлена на поліпшення енергетичної безпеки, створення конкурентних енергетичних ринків у секторах електроенергії, природного газу та теплопостачання; збільшення виробництва електроенергії з відновлюваних джерел енергії.

«Взагалі проект розрахований на 5 років і буде включати в себе велику кількість напрямків допомоги як для Міненерговугілля так і інших органів державної влади, учасників ринку електроенергії та інших потенційних реципієнтів Проекту (остаточний перелік реципієнтів буде узгоджений з Проектом та USAID» — повідомив В. Кушніров.

«Термінал» писав, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) планує новий проект із підтримки реформ в Україні.

 

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: