Держава не виконує системний контроль якості нафтопродуктів по усіх регіонах – директор НТЦ «Псіхєя»

Держава не виконує системний контроль якості нафтопродуктів по усіх регіонах – директор НТЦ «Псіхєя»

Неякісне пальне, побутовий газ замість автомобільного, недолив, порушення у маркуванні палива – такі головні проблеми були виявлені під час незалежного моніторингу якості палива, товарів і сервісу на мережевих АЗС.

На спільної прес-конференція Союзу споживачів України та Міжнародної Академії Стандартизації на тему: “Чим заправляють, чим годують і що продають споживачам на АЗС столиці” експерти констатували, що газові проби на АЗС WOG, БРСМ І АВАНТАЖ 7 не відповідають заявленим продавцями показникам якості. Доведений у ході лабораторних випробувань великий вміст сірки і наявність метилмеркаптану – цього вже достатньо, аби заборонити продавати цей вид палива для автомобілів.

Щодо дизельного палива, то порушення були зафіксовані на АЗС БРСМ. Відібрана проба за показником «температура спалаху в закритому тиглі» не відповідала вимогам нормативних
документів. Не відповідало нормі й октанове число у пробі бензину у цій же
мережі АЗС. Заявлений бензин 95 марки за своїми якісними показниками виявився 92, хоча і коштував споживачам як звичайний 95-й. Результати досліджень, які були поставлені під сумнів представниками БРСМ, були повторно перевірені шляхом випробування арбітражних зразків у незалежній лабораторії, де ще раз було доведено їхню невідповідність.

Журналіст часопису «TerminaL»  запитав у директора НТЦ «Псіхєя» Сергія Сапєгіна чому у масштабі держави проблема якості палива не вирішена?

 1.  Громадські організації не в змозі замінити її у цьому питанні. А дослідження п’ятьох столичних АЗС не відображає загальний стан на ринку. Головне те, що держава не виконує системний контроль якості по усіх регіонах.
 2. Для довідки – одне випробування одного відбору палива потребує витрат близько 1000 доларів США. А тим більше, коли компанії позивають до суду відносно результатів досліджень, такі витрати громадських активістів ще зростають.
 3. Є  інформація щодо надлишкового імпорту авіаційного палива, яке можна використовувати для додавання у дизельне для здешевлення останнього за рахунок різної ставки акцизного податку.  Можна завозити більш низькооктановий бензин і торгувати їм, як повноцінним А-95.
 4. Є ще така тема, як бензини з додаванням етанолу. Споживач, нажаль, не володіє інформацією щодо шкоди, яку може задіяти використання сумішевих палив. Цим користуються недобросовісні продавці, які ще й маркують ці палива як екологічні.  Тут, нажаль, важко щось зробити, оскільки споживач шукає більш дешевий товар і не завжди звертає увагу на те, що написано в інструкції по експлуатації його автівки.

 

Автор:

(Всего статей: 5792)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Завершающий стык, соединяющий морскую и прибрежную секции газопровода «Турецкий поток», сварен в Турции.

  Об этом пишет «Прайм» со ссылкой на оператора проекта Turkstream.

  Техническая операция, которая называется надводный захлест, включала в себя подъем прибрежной и глубоководной секций с морского дна на специальную платформу над водой и их сварку в единую нитку газопровода. Общий вес, который был поднят во время работ составил около 409 тонн. После тщательной проверки сварного шва нитка газопровода была уложена на морское дно на глубину 32 метра. Данная операция была проведена на обеих нитках в российских водах в январе-феврале 2019 года и завершена у турецкого побережья в текущем году.

  «Завершающий стык, соединяющий морскую и прибрежную секции «Турецкого потока», был сварен в Турции. Он символизирует завершение всего комплекса работ по созданию газопроводной системы в Черном море», — говорится в сообщении Turkstream.

  «Терминал» писал, «Булгартрансгаз» возобновил тендер на строительство газопровода от турецкой до сербской границы. Оценка инвестиций в проект 474-км участка составляет 2,77 млрд болгарских левов, без учета НДС.

  Читать все: Анекдоты, Др. страны, Компании, энергетика

 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте
 • – Пап, а чем революции отличаются от переворотов?
 • Сколько предсказателей ни слушай

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: