Рубрика | Компании, Украина

Енергоатом готується до впровадження системи енергоменеджменту на базі стандарту ISO 50001

Енергоатом готується до впровадження системи енергоменеджменту на базі стандарту ISO 50001

«Енергоатом» в рамках підписаного у березні поточного року Меморандуму про співробітництво у сферах енергозбереження, енергоефективності та енергетичного менеджменту забезпечує підвищення кваліфікації працівників Дирекції та відокремлених підрозділів Компанії.

Про це повідомляє прес-служба НАЕК «Енергоатом».

Так, з 11 вересня по 28 вересня 2018 року відбулось навчання за програмою «Енергетичний менеджмент. Організація і управління енергозбереженням і підвищенням енергетичної ефективності організації (на базі ISO 50001)». У навчальному курсі взяв участь 21 працівник підприємства, це фахівці середньої ланки управління, керівники служб якості та управління, виробничо-технічних служб, підрозділів інвестиційного та фінансово-економічного напрямку. Організатором навчання виступила виконавча дирекція з якості та управління Дирекції Компанії.

Програма навчання складалась з двох частин: заочної частини – самостійного опрацювання матеріалів без відриву від виробництва та чотирьох днів стаціонарного навчання у Центрі підготовки енергоменеджерів Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

У процесі навчання учасники отримали знання та практичні навички з побудови, функціонування та вдосконалення системи енергетичного менеджменту відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 50001:2011 «Системи енергетичного менеджменту. Вимоги та настанова щодо використання», а також загальних правил проведення внутрішнього аудиту системи енергетичного менеджменту, та енергетичного аудиту на основі міжнародного стандарту ISO 50002:2014 «Енергетичні аудити. Вимоги та настанова щодо їх проведення».

Крім того, програма навчального курсу передбачала опрацювання навчального матеріалу з питань: екологічного менеджменту, впровадження нової моделі ринку електричної енергії, енергосервісу, сучасних смарт-систем вимірювання та обліку електроенергії, фінансування та принципів відбору інвестиційних проектів у сфері енергоефективності та енергозбереження.

 

Автор:

(Всего статей: 9827)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: