Нафтогаз та ЄБРР домовилися про співпрацю в питаннях скорочення викидів метану

Нафтогаз та ЄБРР домовилися про співпрацю в питаннях скорочення викидів метану

НАК «Нафтогаз України» підписала меморандум з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), Міністерством екології та природних ресурсів України про порозуміння щодо скорочення викидів метану в ланцюжках постачання газу в Україні.

Про це повідомляє прес-служба НАК «Нафтогаз України».

Меморандум стане першою сходинкою до реалізації Програми скорочення викидів метану вздовж усього ланцюжка постачання газу (видобування, транспортування, розподіл).

Цілями майбутньої програми є:

- підвищення точності вимірювання викидів метану;

- запровадження ефективної системи інвентаризації викидів метану, процедур регулярної звітності;

- розробка дорожньої карти скорочення викидів метану;

- діалог з метою покращення політики та підходів до скорочення викидів метану.

Нафтогаз приділяє значну увагу питанням раціонального використання природних ресурсів та охорони довкілля. З метою зниження викидів та шкідливого впливу забруднюючих речовин на атмосферну підприємствами Компанії вже сьогодні проводиться:

- інвентаризація стаціонарних джерел викидів;

- оптимізація режимів роботи обладнання, що працює на вуглеводневому паливі, його модернізація;

- виявлення мобільними лабораторіями витоків із запірної арматури та їх усунення за допомогою сучасного обладнання та високоефективних ущільнюючих матеріалів;

- спорудження та оснащення контрольно-регулювальних пунктів для перевірки і зниження токсичності відпрацьованих газів транспортних засобів, переведення автотранспорту на використання екологічно чистих видів пального.
Нафтогаз бере активну участь у реалізації природоохоронних програм за участі ЄБРР та Світового Банку, направлених на реалізацію європейських Директив 2003/87/ЄС та 2010/75/ЄС, впровадження найкращих міжнародних стандартів та політик.

«Екологічна політика, зменшення забруднення навколишнього середовища є важливою складовою стратегії розвитку групи Нафтогаз. Ми поділяємо концепцію чистого світу для майбутніх поколінь і постійно нарощуємо інвестиції в охорону навколишнього середовища, зменшення викидів та профілактику техногенних ризиків. Тісна співпраця з європейськими партнерами дозволяє координувати зусилля та посилювати ефективність нашої роботи», — зазначив голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

Також «Термінал» писав, НАК «Нафтогаз України» добросовісно співпрацює з наглядовою радою ПАТ «Магістральні газопроводи України» (МГУ) і здивований нещодавньою заявою цієї компанії.

Автор:

(Всего статей: 9395)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: