Підвищення енергоефективності має стратегічне значення для України та Нафтогазу

Підвищення енергоефективності має стратегічне значення для України та Нафтогазу

Зусилля з підвищення енергоефективності мають стратегічне значення для Групи «Нафтогаз» та України загалом.

Про це заявив перший заступник голови правління «Нафтогазу» Сергій Перелома під час  9-го Міжнародного форуму з енергетики для сталого розвитку, повідомляє Департамент з корпоративних комунікацій «Нафтогаз України».

За даними «Глобального індексу ефективності енергетичної інфраструктури – 2017» World Economic Forum, Україна має значну залежність від імпорту енергоносіїв та низьку продуктивність використання енергії. За співвідношенням витрат на імпорт енергоносіїв та ВВП ми знаходимося на 122 місці серед 127 країн. За витратами енергії на одиницю ВВП – 119 місце серед 127 країн. При цьому в загальному заліку Україна посідає 73 місце.

Сергій Перелома підкреслив, що ці цифри демонструють не лише серйозність викликів, а й привабливі можливості для інвестицій, які можуть дати швидкий та помітний ефект.

«Нафтогаз» вже реалізує заходи з підвищення енергоефективності на своїх підприємствах. Так, обстеження ГТС мобільними лабораторіями тільки за минулий рік дозволило усунути витоки метану обсягом понад 8 млн куб. м. В рамках Кіотського протоколу Група реалізувала проекти (з утилізації скидного тепла, усунення витоків метану тощо), які скоротили викиди парникових газів у обсязі 20 млн тонн СО2-екв.

«Попереду ще чимало роботи. Великі надії в цьому напрямку «Нафтогаз» покладає на спільну з ЄБРР програму, реалізація якої має розпочатися найближчим часом. Зусилля з підвищення енергоефективності дозволять Україні досягти швидкого прогресу та істотно підвищать рівень життя українців за рахунок доступності та якості енергетичних послуг», – заявив Сергій Перелома.

«Термінал»  писав, впроваджуючи проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики, промислові підприємства будуть у виграші.

 

Автор:

(Всего статей: 9402)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление
 • djo er

  именно поетому для себя премії более1 млд гривень а на все населения України 400млн теплих кредитов -вот молодци

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: