Укртрансгаз визначив переможців трьох малоцінових тендерів на закупівлю газу для ВТВ

Укртрансгаз визначив переможців трьох малоцінових тендерів на закупівлю газу для ВТВ

АТ «Укртрансгаз» провело в системі публічних електронних закупівель Prozorro три тендери на постачання природного газу для забезпечення ВТВ (виробничо-технологічних витрат), власних потреб і здійснення балансування – обсягами 20, 20 і 50 млн куб. м. Загальна вартість закупівель склала 760 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба АТ «Укртрансгаз».

Процедури з незначними обсягами були проведені з метою вивчення ринку пропозицій постачальників та газовидобувних компаній, що здійснюють постачання в незначних обсягах газу. В аукціоні, що відбувся, взяли участь компанії: «ДТЕК Трейдінг», ТОВ «ЕРУ Трейдінг», LLC Trafigura Ukraine та ТОВ «АКСПО Україна». Переможцем трьох процедур закупівлі стало ТОВ «ЕРУ Трейдінг», яке запропонувало найнижчу ціну. Ціна закупівлі однієї тисячі куб. м. газу в середньому склала 8445 грн (без ПДВ).

Передбачено, що постачальник буде зобов`язаний передати АТ «Укртрансгаз» протягом жовтня 2018 року – квітня 2019 року природний газ загальним обсягом 90 млн куб. м.

Нагадуємо, що в серпні 2018 року АТ «Укртрансгаз» через систему Prozorro оголосив 12 процедур закупівлі, за результатами яких були визначені переможці у 11 процедурах на постачання газу в період вересень 2018 року – квітень 2019 року сумарним обсягом 2,2 млрд куб. м на загальну суму 18,5 млрд грн (без ПДВ). Середня ціна закупівлі однієї тисячі куб. м газу склала 8409 грн (без ПДВ).

В період січень-жовтень 2018 року АТ «Укртрансгаз» було фактично закуплено 2,5 млрд куб. м газу на загальну суму 26,3 млрд грн. Зазначимо, що щорічно обсяг газу, що використовується на балансування ГТС, збільшується.

Основна причина зростання – несанкціонований відбір газу операторами газорозподільних мереж. В свою чергу, АТ «Укртрансгаз» з метою підтримання ГТС в робочому стані вимушений закуповувати зростаючий обсяг газу для балансування за власні кошти. Це призводить до фінансового навантаження на АТ «Укртрансгаз» та збільшує ризики невиконання зобов’язань щодо транспортування природного газу споживачам України.

«Термінал» писал, «Укртрансгаз» оголосив в системі електронних торгів Prozorro тендер з очікуваною вартістю в 998 млн грн на реконструкцію компресорного цеху № 4 дотискувальної компресорної станції «Більче-Волиця».

Автор:

(Всего статей: 9395)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: