Американські суди почали задовольняти позови Нафтогазу щодо отримання інформації для стягнення боргу з Газпрому

Американські суди почали задовольняти позови Нафтогазу щодо отримання інформації для стягнення боргу з Газпрому

Федеральний суд США у Нью-Йорку задовольнив вимоги Нафтогазу щодо отримання інформації про активи ПАТ «Газпром» у Європі.

Про це повідомляє Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

6 грудня НАК «Нафтогаз України», з метою забезпечити примусове виконання арбітражного рішення щодо виплати Газпромом 2,6 млрд дол., подала позови до федеральних судів Нью-Йорку та Техасу з вимогою зобов’язати п’ять зареєстрованих у США компаній розкрити інформацію про активи Газпрому в Європі. Позови подані щодо таких компаній:

- GLAS Americas LLC — фінансова компанія, яка ймовірно володіє інформацією про місцезнаходження акцій швейцарської компанії Nord Stream 2 AG, яка повністю належить Газпрому. Нафтогазу необхідна ця інформація, щоб подати у Швейцарії позов щодо арешту акцій Nord Stream 2 AG.

- Deutsche Bank Trust Company Americas — американський банк-кореспондент московського Газпромбанку, в якому Газпром має рахунок. Газпромбанк має швейцарську афілійовану компанію Gazprombank (Switzerland) Ltd. Нафтогаз вимагає від Deutsche Bank інформацію про операції Газпрому з Gazprombank (Switzerland) Ltd., включно з номерами рахунків, щоб подати в Швейцарії позов щодо арешту коштів на цих рахунках.

- Bank of New York Mellon — банк, який управляє газпромівською програмою АДР і ймовірно володіє інформацією про останні операції Газпрому з акціями його голландських дочірніх компаній. Нафтогазу необхідна ця інформація, щоб подати у Нідерландах позов проти Газпрому про стягнення збитків, заподіяних протиправним виведенням активів з власності Газпрому. Bank of New York також може мати інформацію про місцезнаходження акцій Північного потоку – 2 та дані про банківські рахунки Газпрому в Швейцарії. Нафтогазу потрібна ця інформація для підготовки позовів щодо арешту активів, які він подаватиме у Швейцарії.

- DeGolyer & MacNaughton — нафтогазова консультаційна компанія, що надає Газпрому послуги з аудиту запасів нафти і газу і може володіти інформацією про проекти Газпрому в галузі видобування нафти та газу, корпоративну структуру цих проектів та плани щодо зміни структури власності в цих проектах. Нафтогазу необхідна ця інформація, щоб подати у Нідерландах позов про стягнення збитків, заподіяних протиправним виведенням активів з власності Газпрому.

- Gazprom Marketing & Trading USA Inc. — компанія, якою опосередковано володіє Газпром, і яка може володіти інформацією про останні операції Газпрому щодо передачі акцій його голландських дочірніх компаній, про банківські рахунки Газпрому в Швейцарії та місцезнаходження акцій Північного потоку — 2, які належать Газпрому. Нафтогазу потрібна ця інформація для підготовки вищезгаданих позовів у Нідерландах та Швейцарії.

Суди вже задовольнили вимоги Нафтогазу щодо отримання інформації від GLAS Americas, Deutsche Bank Trust Company Americas та Bank of New York. Найближчими днями Нафтогаз направить цим компаніям відповідні повістки.

«Термінал» писав, зусилля з підвищення енергоефективності мають стратегічне значення для Групи «Нафтогаз» та України загалом.

Автор:

(Всего статей: 9112)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: