10 ОСББ розпочали тестування процедур Фонду енергоефективності

10 ОСББ розпочали тестування процедур Фонду енергоефективності

10 ОСББ розпочали тестування процедур Фонду енергоефективності.

Про це під повідомив представникам Єврокомісії Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко в Брюсселі у рамках 5-го засідання Ради асоціації Україна — ЄС.

«Ці 10 ОСББ – «перші ластівки» співпраці з Фондом енергоефективності. Це різні проекти, з різних регіонів, різняться між собою за кількістю співвласників, квадратних метрів і субсидіантів. На них буде протестовано покроковий шлях клієнта Фонду, та в кінцевому результаті ми отримаємо удосконалені процедури: починаючи від енергоаудиту і закінчуючи безпосередньо впровадженням енергоефективних заходів», – зазначив Геннадій Зубко.

Протягом програми «Перші ластівки» максимально можливо будуть протестовані процедури, розроблені в рамках технічної допомоги від Світового банку. Після завершення програми «Перші ластівки» для Фонду і Мінрегіону буде підготовлений стислий звіт за результатами тестового етапу із аналізом проведених тестів, отриманих висновків та рекомендацій для майбутніх процедур.

Віце-прем’єр-міністр подякував міжнародним партнерам за підтримку й допомогу в запуску Фонду енергоефективності. Він підкреслив, що модель роботи Фонду, всі його процедури, операційна діяльність, програми й продукти розроблені за підтримки та безпосередньої участі представників Світового банку, Європейського Союзу та Уряду Німеччини, які вже інвестували більше 100 млн євро для підтримки його діяльності.

Нагадаємо, з метою прискорення офіційного запуску Фонду енергоефективності було створено фокус-групу «перших ластівок» з 10 ОСББ, які погодилися на тестування майбутніх процедур Фонду для модернізації своїх будинків. Щоб розпочати роботу в рамках «Перших ластівок» і дати їм законні підстави в рамках Закону України «Про енергоефективність», IFC має намір підписати тристоронню угоду із Фондом енергоефективності та Укргазбанком. Всі процедури будуть проходити відповідно до експертних вимог, крім того, IFC та GIZ також супроводжуватимуть ОСББ протягом реалізації проектів.

 

Автор:

(Всего статей: 9126)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: