Нова енергостратегія Італії: до 2030 року 50 ГВт сонячних електростанцій

Нова енергостратегія Італії: до 2030 року 50 ГВт сонячних електростанцій

Італійський уряд опублікував Інтегральний план по енергії і клімату до 2030 року (Piano nazionale integrato per l’Energia ed il Clima — PNIEC).

Об этом пишут «ЭлектроВести».

План структуровано за 5 напрямками: декарбонізація, енергоефективність, енергетична безпека, внутрішній енергетичний ринок, дослідження, інновації та конкурентоспроможність.
Планується, що частка поновлюваних джерел енергії (ВДЕ) в кінцевому споживанні енергії країни до 2030 року має зрости до 30%.  Це менше, ніж загальна мета для Європи, яка становить 32% (різні країни знаходяться в різних стартових умовах, тому для кожної країни встановлюється свій показник таким чином, щоб в сумі забезпечити виконання спільної мети ЄС).
Внесок поновлюваних джерел енергії в загальне валове кінцеве споживання до 2030 року (30%) в різних секторах економіки буде наступним: — 55,4% частка ВДЕ в електроенергетиці; — 33% частка ВДЕ в теплопостачанні (опалення та охолодження);- 21,6% частка ВДЕ в транспортному секторі (це більше, ніж для ЄС в цілому, де потрібно 14%).
На наступній діаграмі показана прогнозована динаміка частки ВДЕ в електроенергетиці країни.
У наступній таблиці зазначено, як буде рости встановлена ​​потужність і вироблення електростанцій працюють на основі відновлюваних джерел енергії.

До 2030 року сонце стане найбільшим джерелом енергії серед ВДЕ, як по встановленої потужності (50 ГВт фотовольтаїка плюс 0,88 ГВт сонячна теплова енергетика), так і по виробленню (74,5 ТВт * год; 40% серед усіх ВДЕ  і 22% в електроенергетиці в цілому). Сьогодні в Італії працюють приблизно 20 ГВт сонячних електростанцій.

У відносно невеликій за площею країні зі складним рельєфом і розвиненим сільським господарством досить складно знайти вільні площі для розміщення великих обсягів сонячної генерації.  Підхід, сформульований в Плані, спрямований на підтримку встановлення сонячних електростанцій в основному на будівлях, навісах, автостоянках, зонах обслуговування і т. д. «Однак поширення великих наземних фотоелектричних систем залишається важливим для досягнення цілей 2030 року, а для цього доведеться використовувати непродуктивні території,  які не призначені для інших цілей, або невикористовувані сільськогосподарські землі ».

Встановлена ​​потужність вітроенергетики 2030 збільшиться вдвічі — до 18,4 ГВт. Сумарно потужності ВДЕ 2030 досягнуть 93,2 ГВт.
Міністерство економічного розвитку Італії направило даний План в Європейську комісію, як того вимагає Регламент з управління енергетичним союзом Європейським парламентом і Радою 2016/0375.

Читайте в «Терміналі», Европейская комиссия, Европейский парламент и Совет Европы решили, что к 2030 году 32% конечного потребления энергии в ЕС должно покрываться возобновляемыми источниками энергии.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: