Укртрансгаз розпочинає підготовку інформаційної платформи до переходу в режим добового балансування

Укртрансгаз розпочинає підготовку інформаційної платформи до переходу в режим добового балансування

«Укртрансгаз» звертає увагу замовників послуг транспортування природного газу, що 20 січня – останній день прийому місячних номінацій на лютий.

Про це повідомляється на сайті  підприємства.

Ця дата фактично є точкою відліку для старту підготовки переведення платформи добового балансування із тестового в реальний режим роботи, який НКРЕКП постановила розпочати з 01 березня 2019 року. Так, за даними номінацій на лютий та з урахуванням підтверджених реномінацій на 05 лютого, Оператор ГТС почне процес  первинної реєстрації споживачів, а функція закріплення споживачів за постачальником у тестовому режимі буде заблокована на інформаційній платформі.

Тож просимо замовників послуг транспортування газу врахувати попередній досвід під час тестування платформи та, задля уникнення конфліктних ситуацій, – подати номінації на всіх своїх споживачів, з якими у них укладені чинні договори.

За отриманими номінаціями та реномінаціями до 05 лютого Оператор ГТС здійснить первинну реєстрацію та до 10 лютого повідомить через інформаційну платформу всім постачальникам про наявність / відсутність споживачів у їхніх портфелях. Замовники послуг матимуть можливість до 20 лютого, відкоригувати дані з урахуванням вимог щодо зміни постачальника, за необхідності.

Якщо постачальник, визначений у первинній реєстрації (крім постачальника із ПСО), не погоджується з закріпленим за ним споживачем або бажає встановити по такому споживачу певний період постачання природничого газу, він зобов’язаний до 25 лютого на інформаційній платформі відмовитись від такого споживача або визначити період постачання йому газу. У такому разі Оператор ГТС одночасно інформує через інформаційну платформу відповідного Оператора ГРС про відсутність у споживача постачальника.

Постачальник, який у своєму Реєстрі споживачів при їх первинній реєстрації виявив відсутність споживача, якому планував постачати природний газ, має право не пізніше ніж за одну добу до кінцевого терміну подання номінації на газову добу (D) газового місяця (М) зареєструвати за собою такого споживача в інформаційній платформі, вказавши період постачання природного газу йому. Якщо при реєстрації споживача за постачальником інформаційна платформа виявляє, що в ініційований ним період постачання природного газу споживач вже включений до Реєстру іншого постачальника на цей період, слід ініціювати процедуру зміни постачальника, яка згідно з умовами Кодексу ГТС може тривати 21 добу.

Читайте в «Терміналі», АТ «Укртрансгаз» розрахувало фінансовий план на 2019 рік згідно з затвердженими Регулятором тарифами. Відповідно до розрахунку, АТ «Укртрансгаз» у наступному році очікує дефіцит коштів близько 22 млрд грн.

Автор:

(Всего статей: 5286)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Завершающий стык, соединяющий морскую и прибрежную секции газопровода «Турецкий поток», сварен в Турции.

  Об этом пишет «Прайм» со ссылкой на оператора проекта Turkstream.

  Техническая операция, которая называется надводный захлест, включала в себя подъем прибрежной и глубоководной секций с морского дна на специальную платформу над водой и их сварку в единую нитку газопровода. Общий вес, который был поднят во время работ составил около 409 тонн. После тщательной проверки сварного шва нитка газопровода была уложена на морское дно на глубину 32 метра. Данная операция была проведена на обеих нитках в российских водах в январе-феврале 2019 года и завершена у турецкого побережья в текущем году.

  «Завершающий стык, соединяющий морскую и прибрежную секции «Турецкого потока», был сварен в Турции. Он символизирует завершение всего комплекса работ по созданию газопроводной системы в Черном море», — говорится в сообщении Turkstream.

  «Терминал» писал, «Булгартрансгаз» возобновил тендер на строительство газопровода от турецкой до сербской границы. Оценка инвестиций в проект 474-км участка составляет 2,77 млрд болгарских левов, без учета НДС.

  Читать все: Анекдоты, Др. страны, Компании, энергетика

 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте
 • – Пап, а чем революции отличаются от переворотов?
 • Сколько предсказателей ни слушай

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: