Мінфін та ОЕСР проаналізують корпоративне управління в Укренерго

Мінфін та ОЕСР проаналізують корпоративне управління в Укренерго

Міністерство фінансів України та Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) за підтримки Мінекономрозвитку проведуть дослідження системи корпоративного управління «Укренерго».

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Проект був погоджений під час візиту Прем`єр-Міністра України Володимира Гройсмана до Королівства Норвегія в рамках Україно-Норвезького бізнес-форуму 28 січня цього року.

Звіт міститиме огляд реформування сфери управління державними компаніями в електроенергетичному секторі в цілому та безпосередньо кейс Укренерго.

«Такий аналіз дозволить відзначити сильні та виявити слабкі сторони корпоративного управління компанії, визначити ключові перешкоди та ризики, а також спрогнозувати тенденції для подальшого розвитку не тільки Укренерго, але й електроенергетичного комплексу в цілому», — прокоментувала Міністр фінансів України Оксана Маркарова.

ОЕСР проаналізує структуру управління компанії, рівень розкриття фінансової та нефінансової інформації, взаємовідносини з державою, передумови, стан реформування корпоративного управління Укренерго та ключові проблеми і виклики. За основу буде взято Керівництво ОЕСР з корпоративного управління, яке визнано світовим стандартом з реформування управління в державному секторі.

За результатами аналізу Мінфін, Мінекономрозвитку та Укренерго отримають рекомендації, які стануть основою для подальшого успішного реформування Укренерго. Це дозволить сформувати новий рівень корпоративного управління, а Мінекономрозвитку планує розробити політику власності для «Укренерго», щоби забезпечити прозорість діяльності за світовими стандартами.

Діяльність ОЕСР спрямована на зміцнення та підвищення ефективності економік країн світу та покращення соціально-економічних умов. Принципами корпоративного управління ОЕСР керується більшість країн світу. Вони сформовані на основі аналізу та досвіду розвитку світових економік і пропонують комплексний підхід, який дозволяє зробити управління державним підприємством ефективним, прозорим та запобігти корупції.

«Термінал» писав, міністерство фінансів України отримало право на управління державним підприємством «НЕК «Укренерго» 4 лютого 2019 року.

Автор:

(Всего статей: 17063)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Завершающий стык, соединяющий морскую и прибрежную секции газопровода «Турецкий поток», сварен в Турции.

  Об этом пишет «Прайм» со ссылкой на оператора проекта Turkstream.

  Техническая операция, которая называется надводный захлест, включала в себя подъем прибрежной и глубоководной секций с морского дна на специальную платформу над водой и их сварку в единую нитку газопровода. Общий вес, который был поднят во время работ составил около 409 тонн. После тщательной проверки сварного шва нитка газопровода была уложена на морское дно на глубину 32 метра. Данная операция была проведена на обеих нитках в российских водах в январе-феврале 2019 года и завершена у турецкого побережья в текущем году.

  «Завершающий стык, соединяющий морскую и прибрежную секции «Турецкого потока», был сварен в Турции. Он символизирует завершение всего комплекса работ по созданию газопроводной системы в Черном море», — говорится в сообщении Turkstream.

  «Терминал» писал, «Булгартрансгаз» возобновил тендер на строительство газопровода от турецкой до сербской границы. Оценка инвестиций в проект 474-км участка составляет 2,77 млрд болгарских левов, без учета НДС.

  Читать все: Анекдоты, Др. страны, Компании, энергетика

 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте
 • – Пап, а чем революции отличаются от переворотов?
 • Сколько предсказателей ни слушай

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: