У Сміли знову проблеми з газом

У Сміли знову проблеми з газом

НАК «Нафтогаз України» занепокоєна ситуацією, яка виникла у Смілі Черкаської області, де виробник тепла два місяці зриває графік погашення заборгованості перед НАК, і застерігає від ситуації, за якої домівки жителів міста можуть залишитися без тепла. 

Про це повідомляє прес-служба «Нафтогазу».

«Смілакомунтеплоенерго» не дотримується графіку поточних розрахунків і вже два місяці не виконує графік погашення реструктуризованої заборгованості. Така поведінка комунального підприємства може залишити домівки жителів міста без тепла», — повідомили у НАК у понеділок.

У «Нафтогазі» заявили, що втратили підстави забезпечувати «Смілакомунтеплоенерго» пільговим газом. «Через зрив графіку щомісячних платежів за договором реструктуризації заборгованості НАК «Нафтогаз України» не має правових підстав для підтвердження номінацій КП «Смілакомунтеплоенерго» на березень 2019 року», — повідомили у компанії.

Заборгованість теплопостачальних підприємств міста Сміла вже не перший рік заважає сталому проходженню опалювального сезону, нагадали у компанії.

У грудні 2018 року, як зазначається, «Нафтогаз» уклав угоду і підтвердив номінації на газ на пільгових умовах для «Смілакомунтеплоенерго», яке забезпечує теплом і гарячою водою жителів міста. «Однак з початку 2019 року «Смілакомунтеплоенерго» припинило сплату щомісячних платежів за договорами реструктуризації (зобов’язання виконані лише за грудень 2018 року). Станом на 20 лютого 2019 року заборгованість з виконання договорів реструктуризації складає 1,03 млн грн», — додали у компанії.

«Нафтогаз» закликав місцеву владу втрутитись у ситуацію і вирішити питання з погашенням заборгованості.

«Термінал» писав, у першій половині листопада 2018 року у Смілі через відсутність опалення через, зокрема, проблеми з газопостачанням, був призупинений освітній процес та введено надзвичайну ситуацію. Наприкінці грудня Сміла почала отримувати газ від «Нафтогазу».

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: