Ринок газу України перейшов на добове балансування

Ринок газу України перейшов на добове балансування

Інформаційна платформа Оператора ГТС розпочала роботу в штатному режимі, завдяки чому газовий ринок України повністю перейшов на добове балансування.

Про це повідомляє прес-служба «Укртрансгазу».

Таким чином, відбулася одна із ключових реформ в енергетичній галузі – відтепер Україна повністю синхронізована з Європою у режимі роботи газового ринку. Взяті в 2014 році зобов`язання Урядом України в рамкам Угоди про асоціацію з Європейським Союзом виконані.
Інформаційна платформа була розроблена спеціалістами Укртрансгазу в стислі терміни на базі SAP і є основою функціонування ринку газу в новому форматі. І зараз вона працює стабільно і в штатному режимі опрацьовує всі запити.

Перші результати роботи учасників ринку в Інформаційній платформі за новими правилами в режимі добового балансування:

- до 15:00 28 лютого, як це передбачено Кодексом ГТС, 257 постачальників газу сформували і подали в Інформаційну платформу свій портфель номінацій, з яких: для комерційних споживачів – 219, для населення (на умовах ПСО) – 38 з 40.

При цьому був сформований список з близько 310 000 споживачів, в яких немає постачальника. З них близько 270 000 споживачів знаходяться на мережах Луганськгазу.

- до 15:00 28 лютого не подали ПСО-номінації 2 компанії – Газпостачсервіс та ДП Монтажник. Це локальні підприємства, які обслуговують невелику кількість клієнтів.

- до 17:00 28 лютого — у встановлені Кодексом ГТС термін Оператор ГТС опрацював 100% поданих номінацій.

- з 18:00 28 лютого до 08:00 1 березня постачальники газу подали 18 реномінацій.

Не зважаючи на велику активність в останні години подання номінацій, система впоралась і продовжує працювати в штатному режимі.

Всю інформацію про роботу Інформаційної платформи можна знайти на сайті Укртрансгазу. В онлайн-режимі можливо відслідковувати кількість поданих і підтверджених номінацій, кількість споживачів газу в реєстрах. За допомогою онлайн-сервісу кожен споживач може за своїм ЕІС-кодом перевірят наявність постачальника і наявність себе в реєстрі на відключення.

 

 

Автор:

(Всего статей: 9830)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: