Зеркаль у Брюсселі обговорить транзит газу після 2019р

Зеркаль у Брюсселі обговорить транзит газу після 2019р
Заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль візьме участь у круглому столі в Брюсселі щодо майбутнього транзиту газу територією України після 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

«5 березня заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль візьме участь у круглому столі на тему: «Стокгольмський арбітраж та майбутнє транзиту газу територією України», який відбудеться на базі Центру європейської політики у м. Брюссель», — йдеться у повідомленні.

У МЗС нагадали, що рішення Стокгольмського арбітражу, ухвалені у грудні 2017 року та лютому 2018 року, змінили енергетичну карту Європи, а НАК «Нафтогаз України» пройшла унікальний шлях захисту енергетичної безпеки України від агресії та шантажу найбільшої газової монополії Російської Федерації. Ці рішення визначатимуть юридичні параметри контрактів на постачання й транзит газу в Європі на найближчу та середню перспективу, акцентували в МЗС.

У зовнішньополітичному відомстві поінформували, що в круглому столі та експертній дискусії також візьмуть участь колишній міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт, керівництво НАК «Нафтогаз України», Генерального директорату Європейської Комісії «Енергетика», представники Групи підтримки України в Європейській Комісії, Енергетичного Співтовариства, Державного департаменту США та ключові експерти з питань енергетики,

У ході цих заходів планується обговорити не тільки результати та наслідки згаданих арбітражних рішень, а й перспективи використання української газотранспортної системи після 2019 року в умовах неготовності російської сторони до предметного діалогу в рамках тристороннього процесу Україна-ЄС-Росія.

«Термінал» писав, одним з найголовніших викликів до 2020 року для енергетичної безпеки є підписання нового договору на транзит газу територією України.

 

 

Автор:

(Всего статей: 17858)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: