ДТЕК запустив переведений на газове вугілля блок №10 Придніпровської ТЕС

ДТЕК запустив переведений на газове вугілля блок №10 Придніпровської ТЕС

Придніпровська ТЕС, яка входить в структуру «ДТЕК Енерго», включила в роботу енергоблок №10, який було переведено з використання дефіцитного антрациту на вугілля газової групи.

Про це повідомила прес-служба компанії.

«Енергетики ДТЕК Придніпровська ТЕС підключили до мережі енергоблок №10 потужністю 150 МВт. Він був переобладнаний з використання антрациту на газове вугілля. За цей же час був побудований новий сучасний електрофільтр, який знизить викиди вугільного пилу до рівня європейських норм — 50 мг/куб м», — йдеться у повідомленні.

В ході модернізації блоку і установки електрофільтру було змонтовано 1 266 т металу, також було встановлено три нових вентилятори в схемі газо-повітряної сушки палива, замінено 16 старих пальників, змонтовано автоматизовану систему управління технологічним процесом виробництва фірми Siemens (для управління новими пилосистемами).

В прес-службі зазначили, що в 2017р компанія перевела на газове вугілля блоки №7 та 8, а в 2018р — №9 Придніпровської ТЕС. Загальна потужність чотирьох переобладнаних блоків становить 600 МВт, а сума інвестицій в модернізацію, включаючи установку електрофільтрів, складає 0,5 млрд грн.

«Завдяки переведенню блоків Придніпровської ТЕС за підсумками 2018р компанії вдалося скоротити відпуск електроенергії з імпортного вугілля на 23% і наростити з українського — на 2% в порівнянні з 2017р», — додали в компанії.

По завершенню опалювального сезону 2018-2019рр, ДТЕК планує розпочати подібне переобладнання блоку №1 Криворізької ТЕС.

Читайте в «Терміналі», підрозділ енергохолдингу ДТЕК – «ДТЕК ВДЕ» заключив контракт з німецькою компанією Siemens на поставку обладнання для будівництва Покровської сонячної електростанції (СЕС) загальною встановленою потужністю (змінний струм) 240 МВт за €200 млн в Нікопольському районі (Дніпропетровська обл.).

Автор:

(Всего статей: 9818)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: