Уряд дав Нафтогазу більше часу на виплату боргу Ощадбанку

Уряд дав Нафтогазу більше часу на виплату боргу Ощадбанку

Кабінет міністрів ухвалив розпорядження про перенесення на 2020 рік терміну погашення кредитної заборгованості ПАТ “НАК “Нафтогаз України” перед «Ощадбанком» у розмірі 3,8 млрд гривень.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду, повідомляє кореспондент «Укрінформу».

Метою розпорядження є створення передумов для перенесення терміну погашення кредитної заборгованості у сумі 3,8 млрд грн за кредитним договором, укладеним між ПАТ «НАК «Нафтогаз України» та АТ «Ощадбанк» для забезпечення проведення компанією своєчасних розрахунків постачальниками природного газу, оплати послуг з його транспортування й зберігання, а також із Державним бюджетом України.

Між НАК «Нафтогаз України» та АТ Ощадбанк було укладено кредитний договір від 30 грудня 2008 року, заборгованість станом на поточну дату становить 9,845 млрд грн. Згідно з умовами зазначеного договору, компанія у термін до 1 червня 2019 року має здійснити погашення заборгованості на загальну суму 3,8 млрд грн, кінцевий термін погашення — 9 червня 2020 року.

З огляду на прогнозний дефіцит грошових коштів для виконання першочергових зобов’язань протягом березня — травня 2019 року, а також значну заборгованість споживачів, в першу чергу — підприємств ТКЕ за поставлений природний газ, яка станом на сьогодні перевищує 42,5 млрд грн, Нафтогаз не має можливості відволікати кошти на інші цілі, включаючи погашення кредитної заборгованості. Тому компанією проведено переговори з АТ «Ощадбанк» та досягнуто домовленості щодо перенесення терміну погашення заборгованості на 2020 рік.

Урядовим розпорядженням погоджується внесення змін до чинного кредитного договору між НАК «Нафтогаз України» та АТ «Ощадбанк» щодо перенесення терміну погашення кредитної заборгованості у сумі 3,8 млрд грн без зміни кінцевого терміну погашення. Встановлено такий графік погашення кредитної заборгованості: до 1 лютого 2020 року — 1,209 млрд грн, до 1 березня 2020 року — 1,209 млрд грн, до 1 квітня 2020 року — 1,209 млрд грн, до 1 травня 2020 року — 2,475 млрд грн, до 1 червня 2020 року — 1,266 млрд грн та до 9 червня 2020 року — 2,475 млрд грн.

Автор:

(Всего статей: 9827)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: