НКРЕКП закликає операторів ГРМ до цивілізованої роботи на ринку природного газу

НКРЕКП закликає операторів ГРМ до цивілізованої роботи на ринку природного газу

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ухвалила чергове рішення щодо проведення позапланових перевірок тих самих 20 Операторів газорозподільних систем на предмет донарахування в платіжках споживачів додаткових обсягів природного газу за приведення до стандартних умов за новими зверненнями споживачів.

Про це повідомляється на сторінці Регулятора.

Підставою для прийняття такого рішення стала нова хвиля численних скарг побутових споживачів на дії Операторів ГРМ.

НКРЕКП отримала вже більше 4 тисяч скарг.

Зважаючи на це, Регулятор публічно звертається до операторів ГРМ з вимогою дотримуватись у своїй діяльності чинного законодавства та цивілізованих правил роботи на ринку природного газу.

На засіданні НКРЕКП також було розглянуто акти позапланових перевірок ще чотирьох Операторів ГРМ (ПАТ «Івано-Франківськгаз», ПАТ «Харківгаз», ПАТ «Хмельницькгаз» та ПАТ «Закарпатгаз»), якими зафіксовано вчинення незаконних дій, які полягали у донарахуванні побутовим споживачам додаткових обсягів природного газу.

Підставою для проведення позапланових перевірок та в подальшому прийняття рішення про застосування штрафних санкцій були звернення побутових споживачів щодо операторами ГРМ обсягів природного газу, які враховують різницю у приведенні до стандартних умов.

При цьому, на підставі відповідного звернення НКРЕКП Державною регуляторною службою України було надано погодження на проведення такого позапланового заходу контролю.

Результатом розгляду порушень, як і попереднім розглядам, було накладення максимально можливих штрафів та зобов’язання до 12 квітня 2019 року здійснити перерахування  обсягів спожитого газу на підставі даних лічильників природного газу побутових споживачів.

 Читайте в «Терміналі», Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), наклала штраф за невиконання рішення регулятора про заборону додаткових нарахувань у платіжках за газ на компанії «Хмельницькгаз», «Закарпатгаз», «Івано-Франківськгаз» і «Харківгаз» у розмірі 850 тис. грн.

 

Автор:

(Всего статей: 17524)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: