До кінця року на розгляд уряду внесуть нову програму зняття ЧАЕС з експлуатації

До кінця року на розгляд уряду внесуть нову програму зняття ЧАЕС з експлуатації
Державне агентство з управління Зоною відчуження та профільні установи завершили розробку концепції нової програми зняття ЧАЕС з експлуатації на 2021-2031 роки.

Про це інформує прес-служба ДАЗВ у Facebook.

«Минулого року Верховна Рада України прийняла закон України, яким визначено основні завдання та заходи направлені на зняття з експлуатації Чорнодильської АЕС та перетворення об’єкта «Укриття», а також зазначені об’єми їх бюджетного фінансування до 2020 року. Проте процес зняття з експлуатації ЧАЕС та перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему триватиме щонайменше кілька десятиліть. Тому сьогодні ДАЗВ з колегами працює над розробкою концепції нової Загальнодержавної програми, яка до кінця року має бути внесена на розгляд уряду», – зазначив перший заступник голови ДАЗВ Олег Насвіт.

Під час чергового засідання робочої групи з розробки проекту концепції «Загальнодержавної екологічної програми зняття Чорнобильської АЕС з експлуатації та перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему» експерти ДАЗВ, ДСП «ЧАЕС», Держатомрегулювання, Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки та Інституту проблем безпеки атомних електростанцій надали свої пропозиції та зауваження і обговорили внесення необхідних змін до документа.

Зокрема, новою Загальнодержавною програмою буде передбачена безпечна експлуатація комплексу в складі НБК та об’єкта «Укриття», забезпечено поводження з радіоактивними матеріалами, остаточне закриття та консервація блоків 1,2,3 ЧАЕС з урахуванням напрацьованого досвіду та сучасних технологій.

За результатами засідання робочої групи проект концепції було доопрацьовано. Готується проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Концепції Загальнодержавної екологічної програми зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему на період з 2021 по 2031 роки».
Читайте в «Терміналі», 19 березня у Чорнобильської АЕС змінився виконуючий обов’язки генерального директора. Ним став Сергій Калашник, який раніше працював заступником керівника проекту з будівництва нового безпечного конфайнменту в спільному підприємстві НОВАРКА (компанії VINCI CGP/ BOUYGUES). 

Автор:

(Всего статей: 9827)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: