Після енергомодернізації житлового сектору наступний крок – промисловість, енергетика і транспорт, — Геннадій Зубко

Після енергомодернізації житлового сектору наступний крок – промисловість, енергетика і транспорт, — Геннадій Зубко

Після проведення масштабної енергомодернізації житлового сектору і муніципальних будівель наступним кроком України, яка прагне стати енергонезалежною, буде промисловість, енергетика і транспорт.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, пише урядовий портал.

«Україна прагне бути абсолютно конкурентоздатною і закріпити свої позиції на європейських ринках. Понад 550 мільйонів людей сьогодні проживає у країнах ЄС, і це величезний ринок. А тому нам вже потрібно думати, як зменшувати енергоємність нашої української продукції. Тож наступним кроком із впровадженням закону про енергоефективність буде не тільки напрямок житлового сектору, а ще й промисловість, енергетика та транспорт», – зазначив Геннадій Зубко.

За його словами, країні необхідно продемонструвати, як впливає енергоефективність на загальну макроекономічну картину. А макроекономічна стартова позиція України виглядає сьогодні слабкою. На жаль, через тривалу залежність країни від російської «газової голки», політичну залежність від Росії щодо постачання газу, низьку ціну на газ (яка насправді була величезною) питання енергоефективності було практично вбито. Така ситуація, крім того, створювала величезну корупційну складову.

«Сьогодні Україна відмовилася від цього шляху, ми йдемо до ринкових взаємовідносин, що наближує країну до європейських стандартів у питанні споживання енергоносіїв. І стартові позиції цієї стратегії є класними – ми поставили собі за мету постійно моніторити всі енергоефективні проекти у житловому секторі, які будуть впроваджені в рамках Фонду енергоефективності. Ми бачитимемо, яким чином через рік-два зменшиться споживання у таких будівлях, пропонуватимемо нові підходи, інструменти, технології не тільки з модернізації огороджувальних конструкцій, а й модернізації інженерних мереж», – пояснив Геннадій Зубко.

Сьогодні українці, крім прагнення зменшити суми у своїх платіжках за комунальні послуги, ще й вимагають іншої якості послуг. А проведення заходів з енергоефективності в будинках збільшує життєдіяльність такого будинку мінімум на 15 років. Це автоматично підвищує і вартість такого житла.

Читайте в «Терміналі», енергонезалежність України, так як і ефективне використання енергоресурсів, є завданням всіх рівнів влади, яке має виконуватися щодня.

Автор:

(Всего статей: 5269)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Завершающий стык, соединяющий морскую и прибрежную секции газопровода «Турецкий поток», сварен в Турции.

  Об этом пишет «Прайм» со ссылкой на оператора проекта Turkstream.

  Техническая операция, которая называется надводный захлест, включала в себя подъем прибрежной и глубоководной секций с морского дна на специальную платформу над водой и их сварку в единую нитку газопровода. Общий вес, который был поднят во время работ составил около 409 тонн. После тщательной проверки сварного шва нитка газопровода была уложена на морское дно на глубину 32 метра. Данная операция была проведена на обеих нитках в российских водах в январе-феврале 2019 года и завершена у турецкого побережья в текущем году.

  «Завершающий стык, соединяющий морскую и прибрежную секции «Турецкого потока», был сварен в Турции. Он символизирует завершение всего комплекса работ по созданию газопроводной системы в Черном море», — говорится в сообщении Turkstream.

  «Терминал» писал, «Булгартрансгаз» возобновил тендер на строительство газопровода от турецкой до сербской границы. Оценка инвестиций в проект 474-км участка составляет 2,77 млрд болгарских левов, без учета НДС.

  Читать все: Анекдоты, Др. страны, Компании, энергетика

 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте
 • – Пап, а чем революции отличаются от переворотов?
 • Сколько предсказателей ни слушай

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: