Після енергомодернізації житлового сектору наступний крок – промисловість, енергетика і транспорт, — Геннадій Зубко

Після енергомодернізації житлового сектору наступний крок – промисловість, енергетика і транспорт, — Геннадій Зубко

Після проведення масштабної енергомодернізації житлового сектору і муніципальних будівель наступним кроком України, яка прагне стати енергонезалежною, буде промисловість, енергетика і транспорт.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, пише урядовий портал.

«Україна прагне бути абсолютно конкурентоздатною і закріпити свої позиції на європейських ринках. Понад 550 мільйонів людей сьогодні проживає у країнах ЄС, і це величезний ринок. А тому нам вже потрібно думати, як зменшувати енергоємність нашої української продукції. Тож наступним кроком із впровадженням закону про енергоефективність буде не тільки напрямок житлового сектору, а ще й промисловість, енергетика та транспорт», – зазначив Геннадій Зубко.

За його словами, країні необхідно продемонструвати, як впливає енергоефективність на загальну макроекономічну картину. А макроекономічна стартова позиція України виглядає сьогодні слабкою. На жаль, через тривалу залежність країни від російської «газової голки», політичну залежність від Росії щодо постачання газу, низьку ціну на газ (яка насправді була величезною) питання енергоефективності було практично вбито. Така ситуація, крім того, створювала величезну корупційну складову.

«Сьогодні Україна відмовилася від цього шляху, ми йдемо до ринкових взаємовідносин, що наближує країну до європейських стандартів у питанні споживання енергоносіїв. І стартові позиції цієї стратегії є класними – ми поставили собі за мету постійно моніторити всі енергоефективні проекти у житловому секторі, які будуть впроваджені в рамках Фонду енергоефективності. Ми бачитимемо, яким чином через рік-два зменшиться споживання у таких будівлях, пропонуватимемо нові підходи, інструменти, технології не тільки з модернізації огороджувальних конструкцій, а й модернізації інженерних мереж», – пояснив Геннадій Зубко.

Сьогодні українці, крім прагнення зменшити суми у своїх платіжках за комунальні послуги, ще й вимагають іншої якості послуг. А проведення заходів з енергоефективності в будинках збільшує життєдіяльність такого будинку мінімум на 15 років. Це автоматично підвищує і вартість такого житла.

Читайте в «Терміналі», енергонезалежність України, так як і ефективне використання енергоресурсів, є завданням всіх рівнів влади, яке має виконуватися щодня.

Автор:

(Всего статей: 10053)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоти, Енергетика, Компанії, Метан, Офіціоз, Торгівля

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: