На встановлення енергозберігаючих ламп у Києві в 2019-му планують витратити 700 млн грн

На встановлення енергозберігаючих ламп у Києві в 2019-му планують витратити 700 млн грн

На капітальний ремонт 150 об’єктів освітлення у Києві для заміни ртутних та натрієвих світильників на сучасне LED-освітлення у 2019 році передбачено 700 млн грн. По вулицях, проспектах та парках міста планують встановити 19 500 світильників LED-освітлення. 

Про це повідомили у комунальному підприємстві електромереж зовнішнього освітлення м. Києва «Київміськсвітло» у відповідь на журналістський запит УНН.

«На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили міську цільову програму зовнішнього освітлення столиці на 2019-2022 роки. Згідно з документом, у Києві встановлюватимуть енергозберігаюче LED-освітлення на вулицях, парках та скверах, створюватимуть комфортні та безпечні умови для учасників дорожнього руху. На 2019 рік в бюджеті столиці передбачено понад 700 млн грн. Кошти підприємством «Київміськсвітло» будуть спрямовані на капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення 150-ти об’єктів», — йдеться у повідомленні.

Орієнтовно планується замінити на LED-освітлення 19 500 од. світильників на вулицях, магістралях, бульварах та мостах, прибудинкових територій, у парках та скверах.

Світильники з світлодіодним джерелом світла менше споживають електроенергії, витримують більші вібраційні навантаження, мають більшу світловіддачу, дозволяють змінювати значення світлового потоку, мають більш тривалий час роботи.

У підприємстві зазначають, що метою модернізації є підвищення рівня безпеки та комфортного перебування киян у вечірній час на вулицях міста завдяки оновленню вуличного освітлення, зменшення енерговитрат при освітленні вулиць міста за рахунок використання енергозберігаючих технологій, створення комфортних та безпечних умов для учасників дорожнього руху.
До слова, у минулому році на капітальний ремонт 116 об’єктів освітлення у Київ для заміни ртутних та натрієвих світильників на сучасне LED-освітлення було витрачено 302,9 млн грн.

Автор:

(Всего статей: 17976)

РедакцияСвязаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: