Міненерговугілля запобігає здорожчанню електроенергії для населення

Міненерговугілля запобігає здорожчанню електроенергії для населення

Першим пунктом зазначених пропозицій є вимога встановити повну відповідальність за небаланс для крупних виробників ВЕС і СЕС. Ця вимога йде врозріз з короткостроковими інтересами великих компаній, оскільки призводитиме до додаткових видатків на врегулювання власних небалансів. Які в протилежному випадку в майбутньому ринку важким тягарем ляжуть на плечі споживачів (за даними НЕК «Укренерго» – від 10 до 30 млрд гривень щорічно).

Про це повідомляється на сайті міністерства.

Стосовно позиції по СЕС домогосподарств, Міністерство повністю підтримує розвиток малої розосередженої генерації, наближеної до вузлів навантаження. І тому підтримує розширення встановленої потужності СЕС /ВЕС домогосподарств до 50 кВт, та комбіноване використання цих установок для вирівнювання добового графіку навантаження. Такі станції не потребуватимуть ліцензії, матимуть спрощені умови будівництва та експлуатації і не нестимуть відповідальності за небаланс.

Водночас, використання генеруючих установок споживачів насамперед має бути спрямоване на компенсацію власного споживання. Тому, що це споживачі, а не виробники. Саме за таким принципом розвиваються СЕС/ВЕС домогосподарств в країнах ЄС, куди ми прямуємо. До прикладу, в Данії, вартість відпущеної електроенергії СЕС домогосподарств становить близько 8-9 євроцентів, що в чотири рази нижче вартості електроенергії в мережі. При цьому, дозволяється продаж надлишків лише певної обмеженої потужності.

У підсумку, Міністерство в своїх пропозиціях до законопроекту 8449-д керується виключно інтересами споживачів та національними стратегіями і планами, що спрямовані на сталий, ефективний розвиток відновлювальної енергетики з урахуванням кращого досвіду країн ЄС, які досягли значно вищої частки ВДЕ в своєму енергобалансі ніж у нас.

Читайте в «Терміналі»,Міненерговугілля прогнозує в 2019 році зростання виробництва е / е з ВДЕ в 2,2 рази, незначне зниження генерації АЕС і ГК ТЕС.

Автор:

(Всего статей: 10047)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: