Міненерговугілля запобігає здорожчанню електроенергії для населення

Міненерговугілля запобігає здорожчанню електроенергії для населення

Першим пунктом зазначених пропозицій є вимога встановити повну відповідальність за небаланс для крупних виробників ВЕС і СЕС. Ця вимога йде врозріз з короткостроковими інтересами великих компаній, оскільки призводитиме до додаткових видатків на врегулювання власних небалансів. Які в протилежному випадку в майбутньому ринку важким тягарем ляжуть на плечі споживачів (за даними НЕК «Укренерго» – від 10 до 30 млрд гривень щорічно).

Про це повідомляється на сайті міністерства.

Стосовно позиції по СЕС домогосподарств, Міністерство повністю підтримує розвиток малої розосередженої генерації, наближеної до вузлів навантаження. І тому підтримує розширення встановленої потужності СЕС /ВЕС домогосподарств до 50 кВт, та комбіноване використання цих установок для вирівнювання добового графіку навантаження. Такі станції не потребуватимуть ліцензії, матимуть спрощені умови будівництва та експлуатації і не нестимуть відповідальності за небаланс.

Водночас, використання генеруючих установок споживачів насамперед має бути спрямоване на компенсацію власного споживання. Тому, що це споживачі, а не виробники. Саме за таким принципом розвиваються СЕС/ВЕС домогосподарств в країнах ЄС, куди ми прямуємо. До прикладу, в Данії, вартість відпущеної електроенергії СЕС домогосподарств становить близько 8-9 євроцентів, що в чотири рази нижче вартості електроенергії в мережі. При цьому, дозволяється продаж надлишків лише певної обмеженої потужності.

У підсумку, Міністерство в своїх пропозиціях до законопроекту 8449-д керується виключно інтересами споживачів та національними стратегіями і планами, що спрямовані на сталий, ефективний розвиток відновлювальної енергетики з урахуванням кращого досвіду країн ЄС, які досягли значно вищої частки ВДЕ в своєму енергобалансі ніж у нас.

Читайте в «Терміналі»,Міненерговугілля прогнозує в 2019 році зростання виробництва е / е з ВДЕ в 2,2 рази, незначне зниження генерації АЕС і ГК ТЕС.

Автор:

(Всего статей: 5284)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Завершающий стык, соединяющий морскую и прибрежную секции газопровода «Турецкий поток», сварен в Турции.

  Об этом пишет «Прайм» со ссылкой на оператора проекта Turkstream.

  Техническая операция, которая называется надводный захлест, включала в себя подъем прибрежной и глубоководной секций с морского дна на специальную платформу над водой и их сварку в единую нитку газопровода. Общий вес, который был поднят во время работ составил около 409 тонн. После тщательной проверки сварного шва нитка газопровода была уложена на морское дно на глубину 32 метра. Данная операция была проведена на обеих нитках в российских водах в январе-феврале 2019 года и завершена у турецкого побережья в текущем году.

  «Завершающий стык, соединяющий морскую и прибрежную секции «Турецкого потока», был сварен в Турции. Он символизирует завершение всего комплекса работ по созданию газопроводной системы в Черном море», — говорится в сообщении Turkstream.

  «Терминал» писал, «Булгартрансгаз» возобновил тендер на строительство газопровода от турецкой до сербской границы. Оценка инвестиций в проект 474-км участка составляет 2,77 млрд болгарских левов, без учета НДС.

  Читать все: Анекдоты, Др. страны, Компании, энергетика

 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте
 • – Пап, а чем революции отличаются от переворотов?
 • Сколько предсказателей ни слушай

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: