Україна може запропонувати ЄС свої рішення у сфері енергоефективності — Зубко

Україна може запропонувати ЄС свої рішення у сфері енергоефективності — Зубко
Інженерний потенціал України може запропонувати Європейському Союзу власні рішення у сфері енергоефективності та залучати кошти бізнесу.

Про це під час запуску програми з підготовки енергоаудиторів на базі вищих навчальних закладів у НТУУ «КПІ ім. Сікорського» сказав віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми відчуваємо військовий тиск і агресію з боку Російської Федерації на Сході, а з іншого боку європейські партнери допомагають нам у імплементації директив ЄС. Я вдячний нашим німецьким партнерам, що вони взялися за цю нелегку справу. Коли ми у 2015 році починали переговори з урядом Німеччини, це була непідйомна тема. Сьогодні ми хочемо рухатися європейським напрямком, але я впевнений, що інженерний потенціал України також здатен запропонувати свої рішення ЄС», — сказав Зубко.

Він наголосив, що програма з підготовки енергоаудиторів дасть можливість університетам залучити бізнес і почати розробку своїх стартапів.

«Це дозволить фінансувати викладацький склад і студентські рішення. Бізнес потребує нових технологічних рішень, тому він готовий інвестувати у цих напрямках. Ми очікуємо суттєвих змін у макроекономічних показниках. Реформа енергоефективності повинна вплинути на платіжний баланс України, адже ті цифри, які ми сьогодні витрачаємо на імпорт газу, можна спрямувати на економіку», — зазначив Зубко.

Віце-прем’єр прогнозує, що запуск Фонду енергоефективності створить додаткові 75 тис. робочих місць в Україні.

«І величезна кількість — до 5-7 тис. — це будуть енергоаудитори. Розвиватиметься не тільки ринок будівельних конструкцій, але й інженерних систем, серед яких будуть інтелектуальні — такі, що управляють обліком та споживанням. Це ті завдання, до яких ми не зможемо рухатися без наукових досліджень», — додав Зубко.

«Термінал» писав, тридцять чотири вищих навчальних заклади України розпочинають масштабний проект з підготовки енергоаудиторів.

Автор:

(Всего статей: 10047)

Связаться с автором

Если вы нашли в статье ошибку, выделите ее,
нажмите Ctrl+Enter и предложите исправление

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

 • Для отображения содержимого включите AdobeFlashPlayer по ссылке

  Get Adobe Flash player

Дискуссия

 • Європейська комісія рекомендувала російському ПАТ «Газпром» укласти довгостроковий транзитний контракт із новим оператором української газотранспортної системи.

  Про це повідомила пресслужба НАК » Нафтогаз України» Facebook.

  «Єврокомісія рекомендувала Газпрому заключити довгостроковий контракт на значний обсяг за європейськими правилами і з новим українським оператором ГТС, бо це відповідає комерційним інтересам усіх сторін та забезпечує енергетичну безпеку Європи. Це правда», — написали у Нафтогазі.

  НАК наголошує, що російські державні ЗМІ натомість вдаються до фейків.

  «Спроби російських державних ЗМІ переконати когось у тому, що ЄС підтримує прагнення Росії отримати контракт за допомогою політичного тиску — неправда… Будьте обережні, перевіряйте інформацію і її джерела. Такого в найближчі місяці буде багато», — зазначили у Нафтогазі.

  Українська компанія також додала, що Єврокомісія не підтримує прагнення Газпрому за допомогою політичного шантажу уникнути виконання законного арбітражного рішення в Стокгольмі.

  «Термінал» писав, транзитний контракт з Газпромом може бути підписаний за умов повного виконання Україною європейських правил з відділення оператора ГТС. Про це під час п’ятого Українського газового форуму сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

  Читать все: Анекдоты, газ, Компании, Официоз, Торговля, энергетика

 • Китай продает СПГ уже и Японии
 • Энергосистемы Латвии и Эстонии свяжет новый «энергомост»
 • Нельзя помочь тому
 • Он любил курить на рабочем месте

Архивы

РЕКЛАМА

Использование материалов «http://oilreview.kiev.ua» разрешается при условии ссылки на «Терминал».

Для интернет-изданий обязательна прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка в первом абзаце на конкретный материал.


Please leave this field empty.

Ваши Имя Фамилия (обязательно):

Ваш контактный телефон:

Ваш E-Mail (обязательно):

Ваше сообщение:

Исправить это! :)

Ошибка:

Как правильно: